TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Muziek
Het nummer werd zojuist live via NPO Radio 2 voor het eerst aangekondigd.
Zichtbaar geëmotioneerd door de eerste reactie gaf S10 haar eerste reactie. "Het komt van ver. Ik ben gewoon trots en doe het voor die Stien en al die andere mensen die van ver zijn gekomen. Het kan gewoon goed komen", bracht ze uit.
De selectiecommissie viel - net als bij Duncan Laurence en Jeangu Macrooy - direct voor het liedje. "S10's song getuigt van lef en authenticiteit. Waar we normaal, naast natuurlijk de naam van de artiest, niets delen in dit stadium over de inzending, durf ik dat dit keer wel te doen", lichtte Eric van Stade, algemeen directeur van AVROTROS namens de selectiecommissie, eerder al een tipje van de sluier. "S10 blijft hierin trouw aan zichzelf en aan haar eigen stijl."
Beluister 'm hier zelf:
Het Eurovisie Songfestival vindt dit jaar plaats op 10, 12 en 14 mei in de Italiaanse stad Turijn. Onze Nederlandse inzending Stien den Hollander, beter bekend onder haar artiestennaam S10, treedt op in de eerste helft van de eerste halve finale tegen landen als Albanië, Letland, Zwitserland, Slovenië, Bulgarije, Moldavië, Oekraïne, Litouwen, Noorwegen, Portugal, Denemarken, Armenië, Oostenrijk, Kroatië, IJsland en Griekenland.
Partnerbijdrage
Robert ten Brink kondigt terugkeer studioshows All You Need Is Love aan
09:25Schattig: Kinderen Daan Schuurmans kijken er naar uit hun vader te zien in Gooische Vrouwen
09:16Robert ten Brink keert met nieuw seizoen All You Need Is Love terug in de studio
09:00De TV van gisteren: kijkers getuige van 'schokkend' moment voor Oos Kesbeke in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Claudia de Breij: Wat als, MasterChef Australië, The Marksman