TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het nummer werd zojuist live via NPO Radio 2 voor het eerst aangekondigd.
Zichtbaar geëmotioneerd door de eerste reactie gaf S10 haar eerste reactie. "Het komt van ver. Ik ben gewoon trots en doe het voor die Stien en al die andere mensen die van ver zijn gekomen. Het kan gewoon goed komen", bracht ze uit.
De selectiecommissie viel - net als bij Duncan Laurence en Jeangu Macrooy - direct voor het liedje. "S10's song getuigt van lef en authenticiteit. Waar we normaal, naast natuurlijk de naam van de artiest, niets delen in dit stadium over de inzending, durf ik dat dit keer wel te doen", lichtte Eric van Stade, algemeen directeur van AVROTROS namens de selectiecommissie, eerder al een tipje van de sluier. "S10 blijft hierin trouw aan zichzelf en aan haar eigen stijl."
Beluister 'm hier zelf:
Het Eurovisie Songfestival vindt dit jaar plaats op 10, 12 en 14 mei in de Italiaanse stad Turijn. Onze Nederlandse inzending Stien den Hollander, beter bekend onder haar artiestennaam S10, treedt op in de eerste helft van de eerste halve finale tegen landen als Albanië, Letland, Zwitserland, Slovenië, Bulgarije, Moldavië, Oekraïne, Litouwen, Noorwegen, Portugal, Denemarken, Armenië, Oostenrijk, Kroatië, IJsland en Griekenland.
Vanavond op TV: Code of silence, Star trek: Strange new worlds, The Secret Life of Walter Mitty
17:31Els uit B&B Vol Liefde kritisch over 'intenties' Winter Vol Liefde-kandidaten
16:30Bradley uit De Bondgenoten duikt op in Lang Leve de Liefde en zijn date maakt nu al de tongen los
16:13Uitzendschema van The Voice of Holland 2026: Alle rondes en data op een rij
15:03Mama Monique over nieuwe schoondochter Veerle: 'Mike is echt heel gelukkig met haar'