TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het nummer werd zojuist live via NPO Radio 2 voor het eerst aangekondigd.
Zichtbaar geëmotioneerd door de eerste reactie gaf S10 haar eerste reactie. "Het komt van ver. Ik ben gewoon trots en doe het voor die Stien en al die andere mensen die van ver zijn gekomen. Het kan gewoon goed komen", bracht ze uit.
De selectiecommissie viel - net als bij Duncan Laurence en Jeangu Macrooy - direct voor het liedje. "S10's song getuigt van lef en authenticiteit. Waar we normaal, naast natuurlijk de naam van de artiest, niets delen in dit stadium over de inzending, durf ik dat dit keer wel te doen", lichtte Eric van Stade, algemeen directeur van AVROTROS namens de selectiecommissie, eerder al een tipje van de sluier. "S10 blijft hierin trouw aan zichzelf en aan haar eigen stijl."
Beluister 'm hier zelf:
Het Eurovisie Songfestival vindt dit jaar plaats op 10, 12 en 14 mei in de Italiaanse stad Turijn. Onze Nederlandse inzending Stien den Hollander, beter bekend onder haar artiestennaam S10, treedt op in de eerste helft van de eerste halve finale tegen landen als Albanië, Letland, Zwitserland, Slovenië, Bulgarije, Moldavië, Oekraïne, Litouwen, Noorwegen, Portugal, Denemarken, Armenië, Oostenrijk, Kroatië, IJsland en Griekenland.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen