TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Samantha's vriend Maron Hill bevestigde aan Shownieuws dat Samantha een poging heeft gedaan een einde aan haar leven te maken.
Rond 12.45 uur rukten hulpdiensten uit toen Samantha van het balkon in haar woning in Scheveningen sprong. De voormalige realityster werd met spoed afgevoerd naar het ziekenhuis. Volgens Hill verkeert Samantha momenteel in stabiele toestand, over de aard van eventuele verwondingen zijn nog geen uitspraken gedaan.
Het leek de laatste maanden juist de goede kant op te gaan met Samantha nadat ze afgelopen augustus via een overdosis drugs uit het leven wilde stappen. Volgens ex-man Michael van der Plas was dit al de derde poging tot zelfdoding. Samantha liet zich daarna behandelen in een Schotse verslavingskliniek.
De reden dat Samantha al een tijdje buiten de schijnwerpers leeft, is een televisieverbod dat ze opgelegd kreeg van zowel jeugdzorg als de begeleiders van de Schotse verslavingskliniek Graig Castle. Het was de bedoeling dat Samantha op die manier in alle rust aan haar herstel kon werken.
Startdatum We Zijn er Bijna! uitgesteld: vanaf deze dag is Martine van Os nu te zien
13:55Opvallende B&B Vol Liefde break-up: 'Mijn hart ligt in stukken'
13:23Boxing Influencers: Rob Goossens in gevecht met Dennis Schouten
12:56Angela de Jong: 'Of ik een vast gezicht bij RTL Tonight word?'
11:45Splinter Chabot doet weer live-verslag van Canal Parade Amsterdam voor de NPO