TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De kilo’s vlogen er af toen Samantha kleinere porties ging eten en meer ging sporten. In het interview vertelt ze: “Ik deed nooit aan sport en heb nog steeds een hekel aan sporten, maar ik heb mijn sport gevonden in mijn paard.” De zangeres, die grote bekendheid opdeed door het programma Beste zangers en Bloed, zweet en tranen, is met haar paard aan het trainen voor een grote dressuurshow.
Ze geniet erg van alle complimenten die ze over haar nieuwe figuur krijgt en ook op sociale media zien haar fans het. Fan Marieke reageert op een Sinterklaas-kiekje die de zangeres dit weekend deelde en waarop haar nieuwe uiterlijk goed zichtbaar is: “Jeetje mina hoe ben je zo snel zo slank geworden!?? Knap zeg!”.
Het enige nadeel aan het verliezen van de kilo’s is volgens Samantha zelf dat ze een geheel nieuwe garderobe heeft aan moeten schaffen, al vertelt ze dit met een grote glimlach.
Nog geen genoeg van De Hanslers? Je kunt vanavond meteen verder kijken
13:00Emotionele start van Flikken Rotterdam: speciaal eerbetoon aan overleden Cees Geel
11:11Waar is Emile Ratelband? Dochter Minou wanhopig: 'Ontzettend ongerust'
10:01Jan Versteegh staat stil bij Bondgenoten-mijlpaal
08:53Verklapt Martine van Os hier wie haar Tijd voor MAX-opvolger wordt?