TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De kilo’s vlogen er af toen Samantha kleinere porties ging eten en meer ging sporten. In het interview vertelt ze: “Ik deed nooit aan sport en heb nog steeds een hekel aan sporten, maar ik heb mijn sport gevonden in mijn paard.” De zangeres, die grote bekendheid opdeed door het programma Beste zangers en Bloed, zweet en tranen, is met haar paard aan het trainen voor een grote dressuurshow.
Ze geniet erg van alle complimenten die ze over haar nieuwe figuur krijgt en ook op sociale media zien haar fans het. Fan Marieke reageert op een Sinterklaas-kiekje die de zangeres dit weekend deelde en waarop haar nieuwe uiterlijk goed zichtbaar is: “Jeetje mina hoe ben je zo snel zo slank geworden!?? Knap zeg!”.
Het enige nadeel aan het verliezen van de kilo’s is volgens Samantha zelf dat ze een geheel nieuwe garderobe heeft aan moeten schaffen, al vertelt ze dit met een grote glimlach.
Floortje Dessing: 'Op weg naar het échte einde van de wereld'
15:11WK Darts 2026: zo kijk je gratis naar de eerste twee rondes
14:10Patty Brard: 'Hier had ik eerder mee moeten beginnen'
13:39Tina Nijkamp denkt dat dit de opvolger van Peter van der Vorst bij RTL wordt
12:48Zweverigheid viert hoogtij in Onderweg Naar Liefde: 'Gepenetreerd door energie'