TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De kilo’s vlogen er af toen Samantha kleinere porties ging eten en meer ging sporten. In het interview vertelt ze: “Ik deed nooit aan sport en heb nog steeds een hekel aan sporten, maar ik heb mijn sport gevonden in mijn paard.” De zangeres, die grote bekendheid opdeed door het programma Beste zangers en Bloed, zweet en tranen, is met haar paard aan het trainen voor een grote dressuurshow.
Ze geniet erg van alle complimenten die ze over haar nieuwe figuur krijgt en ook op sociale media zien haar fans het. Fan Marieke reageert op een Sinterklaas-kiekje die de zangeres dit weekend deelde en waarop haar nieuwe uiterlijk goed zichtbaar is: “Jeetje mina hoe ben je zo snel zo slank geworden!?? Knap zeg!”.
Het enige nadeel aan het verliezen van de kilo’s is volgens Samantha zelf dat ze een geheel nieuwe garderobe heeft aan moeten schaffen, al vertelt ze dit met een grote glimlach.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6