TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jurylid Samantha Steenwijk postte op Insta een foto waarop ze samen met Hanne Verbruggen en Marthe De Pillecyn staat. Alle drie gehuld in een schitterende glitteroutfit.
"Nou we zijn er uit hoor, het wordt toch weer een 'Blonde, Hollandse'!!!! 🤪", grapt de zangeres. "Spannend weekend voor de boeg, morgen de halve finale en zaterdag de LIVE finale van ‘K2 Zoekt K3’ op SBS6 en VTM".
Mensen reageren lachend en vol lof. Sommigen vinden het een goed idee als Samantha zich bij het trio voegt. "Jij had auditie moeten doen, dit is echt perfecte K3", schrijft iemand.
Tot zover het grapje. Het lijkt er gewoon op dat zaterdag iemand anders als derde lid aan de groep toegevoegd wordt. Amy, Celester, Julia en Diede zijn nog in de race, Marthe kan niet bij de finale zijn vanwege een coronabesmetting. Ex-K3-lid Klaasje neemt haar plek in de jury in.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Olympische Winterspelen: Sluitingsceremonie, Het waren twee fantastische dagen, Little Miss Sunshine
17:36Marijke Groenewoud maakt het plaatje compleet met goud op de massastart
17:05Wat een held! Jorrit Bergsma pakt goud op de massastart
14:18Mariska Bauer openhartig over de band met haar vader: 'Ik vind dít zo jammer'
11:15Videoland-reeks Máxima lanceert spin-off: 'Mabel & Margarita'