TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jurylid Samantha Steenwijk postte op Insta een foto waarop ze samen met Hanne Verbruggen en Marthe De Pillecyn staat. Alle drie gehuld in een schitterende glitteroutfit.
"Nou we zijn er uit hoor, het wordt toch weer een 'Blonde, Hollandse'!!!! 🤪", grapt de zangeres. "Spannend weekend voor de boeg, morgen de halve finale en zaterdag de LIVE finale van ‘K2 Zoekt K3’ op SBS6 en VTM".
Mensen reageren lachend en vol lof. Sommigen vinden het een goed idee als Samantha zich bij het trio voegt. "Jij had auditie moeten doen, dit is echt perfecte K3", schrijft iemand.
Tot zover het grapje. Het lijkt er gewoon op dat zaterdag iemand anders als derde lid aan de groep toegevoegd wordt. Amy, Celester, Julia en Diede zijn nog in de race, Marthe kan niet bij de finale zijn vanwege een coronabesmetting. Ex-K3-lid Klaasje neemt haar plek in de jury in.
KRO-NCRV komt met nieuw live-evenement: De kerststal van Nederland
09:38Kevin Hassing reageert op Expeditie Robinson-kritiek
08:01De TV van gisteren: Realityserie De Hanslers blijft scoren
08:00Carlo Boszhard leerde belangrijke lessen van Paul van Gorcum
07:00GTST Spoilers - maandag 8 t/m donderdag 11 december 2025