TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jurylid Samantha Steenwijk postte op Insta een foto waarop ze samen met Hanne Verbruggen en Marthe De Pillecyn staat. Alle drie gehuld in een schitterende glitteroutfit.
"Nou we zijn er uit hoor, het wordt toch weer een 'Blonde, Hollandse'!!!! 🤪", grapt de zangeres. "Spannend weekend voor de boeg, morgen de halve finale en zaterdag de LIVE finale van ‘K2 Zoekt K3’ op SBS6 en VTM".
Mensen reageren lachend en vol lof. Sommigen vinden het een goed idee als Samantha zich bij het trio voegt. "Jij had auditie moeten doen, dit is echt perfecte K3", schrijft iemand.
Tot zover het grapje. Het lijkt er gewoon op dat zaterdag iemand anders als derde lid aan de groep toegevoegd wordt. Amy, Celester, Julia en Diede zijn nog in de race, Marthe kan niet bij de finale zijn vanwege een coronabesmetting. Ex-K3-lid Klaasje neemt haar plek in de jury in.
VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater
11:20SBS6 zendt op Tweede Kerstdag een kersteditie van The Winner Takes It All uit
10:59KIJK komt met korte ziekenhuisserie met Thijs Boermans en Carolien Spoor
10:25Op deze datum start het zesde seizoen van The Tribute: Battle of the Bands