TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens het AD is een terugkeer van Hart in Aktie niet ver weg meer. Wendy van Dijk zelf hintte in haar blad ook al op een comeback van het programma waar het voor haar allemaal mee begon. “Dit is mijn moment om opnieuw te beginnen. Terug bij de zender waar ik ben begonnen. Dat was mijn motivatie. Hart in Aktie, diep in mij zit dat ik dat weer zou willen terughalen.” Van Dijk won met Hart in Aktie in 2003 met het programma de Gouden Televizier-Ring.
Hart in Aktie was in 2017 voor het laatst te zien op televisie. Destijds nam Airen Mylene de presentatie van het programma voor haar rekening. Van SBS 6 mocht ze het niet langer dan twee seizoenen doen, waarna ze onder meer op Funniest Home Videos werd gezet. “Ik heb het twee seizoenen gepresenteerd en het was wel een teleurstelling dat ik het niet verder heb kunnen ontwikkelen.”
SBS 6 is de laatste maanden sowieso op de nostalgische tour bezig. Zo maakte de zender bekend dat Man Bijt Hond en Lingo in het najaar bij de zender te zien zijn. Voor Lingo werd met Jan Versteegh zelfs al een nieuwe presentator aangewezen. Hij had ook wat tijd over nadat 6 Inside eerder dit jaar van de buis werd gehaald.
De streamingtip van de week: Hide and Seek: The Chestnut Man op Netflix
09:35Wanneer is de finale van Het Blok op televisie te zien?
07:54De TV van gisteren: Nationale Dodenherdenking op de Dam trekt bijna 2 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 11 t/m donderdag 14 mei 2026
21:30Dit vinden kijkers van het nieuwe SBS6-programma The Moneymakers