TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Shownieuws onthulde de komst van dit verrassende format dat inspeelt op nostalgische gevoelens.
Het is de bedoeling dat zes BN'ers een aantal weken lang in competitieverband tegen elkaar gaat racen op indrukwekkende banen met snelheden tot wel 160 kilometer per uur. Net als in een echte Formule 1 race valt er niemand af, maar telt het resultaat van iedere race voor de eindoverwinning. De BN'ers gaan naast autootjes ook met mini-motoren de strijd aan.
Het valt echter niet mee om een voertuig radiografisch te besturen. Daarom zoekt SBS ervaren coureurs die de sterren de fijne kneepjes van het vak kunnen bijbrengen als 'remote control coach'. Uiteraard is daar een mooie vergoeding aan verbonden.
Opgeven voor deelname aan Car wars kan via deze link.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Winter Vol Liefde-Robin geniet nog altijd van bijzondere band met zijn dates
10:11Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle