TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
En goed nieuws: de makers zoeken nog publiek!
In de zogenoemde Puzzelquiz van SBS6 strijden elke aflevering twee kandidaten tegen elkaar. Hoe of wat, is nog niet bekend. Maar wel is duidelijk dat deze quiz vooral zal bestaan uit een groot aantal verschillende vraagvormen die meer draaien om slim en snel puzzelen dan om harde algemene feitenkennis. Daar kunnen echte puzzels, cryptische vraagstukken en gokjes wagen dan ook niet bij ontbreken.
Uiteindelijk zal slechts één van de twee kandidaten de finale spelen. Hij of zij maakt dan naast een fijne titel als ware 'puzzelkoning' of 'puzzelkoningin' ook nog eens kans om met maar liefst 100.000 euro naar huis te gaan. Katsjing!
Wil je nu aanwezig zijn bij de opnames en ook kans maken op een mooi geldbedrag? Je kunt je hier nog opgeven.
Wie de show gaat presenteren en wanneer het op SBS6 te zien is, is vooralsnog niet bekend. Dat wordt later onthuld.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie
09:45De Bondgenoten-kijkers gaan los om actie van Anouk
08:01De TV van gisteren: MAX Vakantieman begint nieuw seizoen met ruim 1 miljoen kijkers
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Clash of the Titans