TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
En goed nieuws: de makers zoeken nog publiek!
In de zogenoemde Puzzelquiz van SBS6 strijden elke aflevering twee kandidaten tegen elkaar. Hoe of wat, is nog niet bekend. Maar wel is duidelijk dat deze quiz vooral zal bestaan uit een groot aantal verschillende vraagvormen die meer draaien om slim en snel puzzelen dan om harde algemene feitenkennis. Daar kunnen echte puzzels, cryptische vraagstukken en gokjes wagen dan ook niet bij ontbreken.
Uiteindelijk zal slechts één van de twee kandidaten de finale spelen. Hij of zij maakt dan naast een fijne titel als ware 'puzzelkoning' of 'puzzelkoningin' ook nog eens kans om met maar liefst 100.000 euro naar huis te gaan. Katsjing!
Wil je nu aanwezig zijn bij de opnames en ook kans maken op een mooi geldbedrag? Je kunt je hier nog opgeven.
Wie de show gaat presenteren en wanneer het op SBS6 te zien is, is vooralsnog niet bekend. Dat wordt later onthuld.
Het perfecte spel om met familie of vrienden te spelen tijdens deze koude winterdagen. Het bordspel van The Floor gaat namelijk voor veel plezier zorgen!
Frank Dane onthult megaboete voor The Masked Singer-deelnemers
11:17Terugkijken: Estavana Polman onthult in Vandaag Inside wat handbalsters écht verdienen: ‘Zo!’
10:00Kim-Lian van der Meij speelt aartsengel Gabriël in De Kerststal van Nederland: 'Bijzonder'
10:00Wie speelt wie in De Kerststal van Nederland?
09:38Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Only Joling