TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij de onthulling van het nieuwe decor gaf Lingo-jurylid JP aan Shownieuws tekst en uitleg over de nieuwe opzet van de spelshow met Jan Versteegh.
In de kern is het spelletje nog hetzelfde: twee teams van twee kandidaten moeten al spellend woorden zien te raden. Elk goed geraden woord levert een graai in de ballenbak op, maar dit keer zitten er niet alleen maar groene, rode en ballen met cijfers in. De letterballen maken hun debuut.
De beletterde ballen maken onderdeel uit van een gloednieuwe eerste ronde. De letters maken deel uit van een puzzelwoord dat de kandidaten al graaiend moeten raden om de eerste punten te pakken. Om de nadruk te leggen op dit spelelement hangen er in het nieuwe decor naast cijfers ook letters.

Lingo is vanaf maandag 26 augustus te zien om 20.00 uur bij SBS.
Fien Vermeulen aan de slag als presentatrice van Shownieuws
14:07Deze acteurs spelen een rol in het tweede seizoen van Voetbalouders
13:40Is de eerste deelnemer van Het Perfecte Plaatje 2026 uitgelekt?
10:02Johnny de Mol baalt flink van schrappen I've Got the Music in Me: 'Helemaal kut'
10:00Roxeanne Hazes sloeg rol in The Passion meermaals af: 'Vond mezelf te jong'