TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij de onthulling van het nieuwe decor gaf Lingo-jurylid JP aan Shownieuws tekst en uitleg over de nieuwe opzet van de spelshow met Jan Versteegh.
In de kern is het spelletje nog hetzelfde: twee teams van twee kandidaten moeten al spellend woorden zien te raden. Elk goed geraden woord levert een graai in de ballenbak op, maar dit keer zitten er niet alleen maar groene, rode en ballen met cijfers in. De letterballen maken hun debuut.
De beletterde ballen maken onderdeel uit van een gloednieuwe eerste ronde. De letters maken deel uit van een puzzelwoord dat de kandidaten al graaiend moeten raden om de eerste punten te pakken. Om de nadruk te leggen op dit spelelement hangen er in het nieuwe decor naast cijfers ook letters.

Lingo is vanaf maandag 26 augustus te zien om 20.00 uur bij SBS.
Dit vinden kijkers van Videoland-serie Rippers
09:25Yvon Jaspers keert terug op tv met een nieuw seizoen van Onze Boerderij
07:51De TV van gisteren: Kijkers diep geraakt door eerste aflevering Over Mijn Lijk
07:51De Reünie krijgt een WK-special
13:00Kijkers genieten van IOS in Even Tot Hier met speciale versie van 'Voltooid Verleden Tijd' (video)