TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
SBS6 heeft Missions Impossible geruisloos van de buis gehaald. Het programma met Jan Versteegh als presentator was dinsdag ineens niet meer te zien bij de zender.
De programmatitel voorspelde het al een beetje: Missions Impossible werd niet het succes waar SBS op hoopte. Op papier leek Missions Impossible niet eens zo verkeerd: onbekende Nederlanders krijgen een maand om te trainen voor een onmogelijke prestatie die hen 10.000 euro kan opleveren. Het deed zelfs denken aan het Televizier-Ring winnende Wedden Dat?
Een heel blik SBS-gezichten was opengetrokken om het programma te presenteren. Van Jan Versteegh en Dennis van der Geest tot Leo Alkemade. Het mocht niet baten: de kijker verkoos concurrenten als Bureau Hofstad boven Missions Impossible. Toen de derde aflevering slechts 207.000 kijkers scoorde greep de zenderleiding discreet in.
Onder de noemer dynamisch programmeren werd Missions Impossible geruisloos vervangen door Steenrijk, Straatarm, dat doorgaans op woensdagavond weet te scoren. Ditmaal bleef dat met 342.000 kijkers uit.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Noa Vahle: 'Zo vieren we kerst in huize De Mol'
09:31Documentaire Wij Zijn GTST is vanaf nu te zien op Videoland
09:20Keert Billy de Palma terug in Goede Tijden, Slechte Tijden?
07:50Open Casa krijgt een nieuw seizoen op Prime Video
07:32De TV van gisteren: Seizoensstart Woeste Grond trekt veel kijkers