TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het najaar wordt op SBS6 het nieuwe programma Car Wars uitgezonden. Het programma, waarin BN'ers tegen elkaar gaan racen met radiografisch bestuurbare auto's, heeft een behoorlijk aantal bekende Nederlanders gestrikt.
Zo doen René Froger, Najib Amhali en Herman den Blijker mee aan het nieuwe SBS6-programma Car Wars. Naast het drietal maken ook Leontien van Moorsel, Jamie Westland en Robert Doornbos hun opwachting.
De presentatie van het programma is in handen van Winston Gerschtanowitz, die ook de hit Marble Mania bij SBS6 onder zijn hoede heeft. Tim Coronel is aangetrokken als hoofdscheidsrechter.
"Car Wars is een programma naar mijn hart. Sport, strijd, drama: alles zit erin. Het besturen van radiografische bestuurbare auto’s lijkt zo eenvoudig, maar geloof mij: het is echt heel moeilijk om er goed in te worden. Daarom moeten de BN’ers ook zo hard trainen, maar dat doen ze. Ze zijn bloedfanatiek, de circuits zijn fantastisch, dus het wordt bloedstollend spannend”, kijkt Winston vooruit op Car Wars.
Vanavond op TV: Sander en de kloof, Vera, Killer Elite
21:56Uniek in De Bondgenoten: Ruzie om Ricardo aan de poort
20:07Dave Roelvink en Marijn Kuipers verbreken verloving en beëindigen relatie
19:20Dit zijn de drie genomineerden voor de Televizier-Ring Acteur 2026
19:14Dit zijn de genomineerden voor de Televizier-Ring Talent 2026