TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het najaar wordt op SBS6 het nieuwe programma Car Wars uitgezonden. Het programma, waarin BN'ers tegen elkaar gaan racen met radiografisch bestuurbare auto's, heeft een behoorlijk aantal bekende Nederlanders gestrikt.
Zo doen René Froger, Najib Amhali en Herman den Blijker mee aan het nieuwe SBS6-programma Car Wars. Naast het drietal maken ook Leontien van Moorsel, Jamie Westland en Robert Doornbos hun opwachting.
De presentatie van het programma is in handen van Winston Gerschtanowitz, die ook de hit Marble Mania bij SBS6 onder zijn hoede heeft. Tim Coronel is aangetrokken als hoofdscheidsrechter.
"Car Wars is een programma naar mijn hart. Sport, strijd, drama: alles zit erin. Het besturen van radiografische bestuurbare auto’s lijkt zo eenvoudig, maar geloof mij: het is echt heel moeilijk om er goed in te worden. Daarom moeten de BN’ers ook zo hard trainen, maar dat doen ze. Ze zijn bloedfanatiek, de circuits zijn fantastisch, dus het wordt bloedstollend spannend”, kijkt Winston vooruit op Car Wars.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los