TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het najaar wordt op SBS6 het nieuwe programma Car Wars uitgezonden. Het programma, waarin BN'ers tegen elkaar gaan racen met radiografisch bestuurbare auto's, heeft een behoorlijk aantal bekende Nederlanders gestrikt.
Zo doen René Froger, Najib Amhali en Herman den Blijker mee aan het nieuwe SBS6-programma Car Wars. Naast het drietal maken ook Leontien van Moorsel, Jamie Westland en Robert Doornbos hun opwachting.
De presentatie van het programma is in handen van Winston Gerschtanowitz, die ook de hit Marble Mania bij SBS6 onder zijn hoede heeft. Tim Coronel is aangetrokken als hoofdscheidsrechter.
"Car Wars is een programma naar mijn hart. Sport, strijd, drama: alles zit erin. Het besturen van radiografische bestuurbare auto’s lijkt zo eenvoudig, maar geloof mij: het is echt heel moeilijk om er goed in te worden. Daarom moeten de BN’ers ook zo hard trainen, maar dat doen ze. Ze zijn bloedfanatiek, de circuits zijn fantastisch, dus het wordt bloedstollend spannend”, kijkt Winston vooruit op Car Wars.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026.
Monique Hansler: 'Dit ga je niet zien in het nieuwe seizoen'
12:35Een Huis Vol is vanaf deze dag weer terug op tv
12:25Geïrriteerde Casper in De Bondgenoten: 'Je moet niet zo snauwen naar mij'
11:55De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:39Wanneer begint het tweede seizoen van De Hygiënepolitie?