TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het najaar wordt op SBS6 het nieuwe programma Car Wars uitgezonden. Het programma, waarin BN'ers tegen elkaar gaan racen met radiografisch bestuurbare auto's, heeft een behoorlijk aantal bekende Nederlanders gestrikt.
Zo doen René Froger, Najib Amhali en Herman den Blijker mee aan het nieuwe SBS6-programma Car Wars. Naast het drietal maken ook Leontien van Moorsel, Jamie Westland en Robert Doornbos hun opwachting.
De presentatie van het programma is in handen van Winston Gerschtanowitz, die ook de hit Marble Mania bij SBS6 onder zijn hoede heeft. Tim Coronel is aangetrokken als hoofdscheidsrechter.
"Car Wars is een programma naar mijn hart. Sport, strijd, drama: alles zit erin. Het besturen van radiografische bestuurbare auto’s lijkt zo eenvoudig, maar geloof mij: het is echt heel moeilijk om er goed in te worden. Daarom moeten de BN’ers ook zo hard trainen, maar dat doen ze. Ze zijn bloedfanatiek, de circuits zijn fantastisch, dus het wordt bloedstollend spannend”, kijkt Winston vooruit op Car Wars.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater