TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vraag is dan ook: wie wordt 67 opdrachten lang niet laatste en volgt daarmee Maxim Froger en Jessica Mendels op als de grote winnaar van De Alleskunner VIPS?
In De Alleskunner VIPS speelt een recordaantal BN'ers - maar liefst 68 - de meest spraakmakende en hilarische spellen uit de afgelopen seizoenen. Dit kan van alles zijn: zo moeten ze onder meer een 2,5 meter hoge rietjestoren bouwen, bierpul schuiven, dakgoot bowlen en bejaarde ballen blikjesrace. De bekende gezichten doen er alles aan om zich door de bedrieglijk simpele spellen heen te slaan en te bewijzen dat ze echt alles kunnen.
De makers hebben vast flink moeten rondbellen om maar liefst 68 BN'ers te strikken, maar het is ze gelukt. Onder meer Tisjeboy Jay, Josje Huisman, Denice Dest en Michael van de Plas doen namelijk mee. Net als zanger Xerxes Naseri, rapper Baas B, Ex On The Beach-twins Sharon en Esmee Ipema, Linda Wagenmakers, Ingrid Jansen en Niels Gomperts. Ook Dominique Hazeleger, Luca Borsato en dj Tony Star zijn van de partij.
Lees ook: Deze kandidaten doen ook mee
Benieuwd wie nog meer? Bekijk dan snel de foto's hieronder.
De Alleskunner VIPS is vanaf zaterdag 3 september wekelijks om 21:30 uur te zien op SBS6.
Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Like a Boss
11:43Jutta Leerdam staat pers alsnog te woord na kritiek: 'Ongepast en onacceptabel'
11:09Johan Derksen vol lof over Soundos El Ahmadi: 'Die Belg zat het te bagatelliseren'
10:11Andrea Bocelli zingt sterren van de hemel bij openingsceremonie Olympische Spelen
10:00Edsilia Rombley te zien in Verborgen Verleden: 'Er valt nu echt iets op z'n plek'