TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vraag is dan ook: wie wordt 67 opdrachten lang niet laatste en volgt daarmee Maxim Froger en Jessica Mendels op als de grote winnaar van De Alleskunner VIPS?
In De Alleskunner VIPS speelt een recordaantal BN'ers - maar liefst 68 - de meest spraakmakende en hilarische spellen uit de afgelopen seizoenen. Dit kan van alles zijn: zo moeten ze onder meer een 2,5 meter hoge rietjestoren bouwen, bierpul schuiven, dakgoot bowlen en bejaarde ballen blikjesrace. De bekende gezichten doen er alles aan om zich door de bedrieglijk simpele spellen heen te slaan en te bewijzen dat ze echt alles kunnen.
De makers hebben vast flink moeten rondbellen om maar liefst 68 BN'ers te strikken, maar het is ze gelukt. Onder meer Tisjeboy Jay, Josje Huisman, Denice Dest en Michael van de Plas doen namelijk mee. Net als zanger Xerxes Naseri, rapper Baas B, Ex On The Beach-twins Sharon en Esmee Ipema, Linda Wagenmakers, Ingrid Jansen en Niels Gomperts. Ook Dominique Hazeleger, Luca Borsato en dj Tony Star zijn van de partij.
Lees ook: Deze kandidaten doen ook mee
Benieuwd wie nog meer? Bekijk dan snel de foto's hieronder.
De Alleskunner VIPS is vanaf zaterdag 3 september wekelijks om 21:30 uur te zien op SBS6.
John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt
08:11Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje
07:41De TV van gisteren: Kijkers genieten van het Musical Awards Gala
22:00Danique uit MAFS staat open om weer te daten: 'Uit respect naar het programma en Kyle nog niet gedaan'
22:00Rob en Sandra uit MAFS kregen dus toch nog de kans om medekandidaten te ontmoeten