TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een onbewoond eiland. 100 wildvreemden. 2 maanden overleven. En één miljoen euro aan prijzengeld. Het klinkt een beetje als Expeditie Robinson, maar dan een 2.0 versie.
SBS6 komt namelijk binnenkort met het nieuwe programma Million Dollar Island. Ook hier moeten deelnemers overleven op een onbewoond eiland, maar er zijn meer elementen. Iedereen krijgt een polsbandje om dat 10.000 euro waard is. Door het spelen van spellen kunnen de eilandbewoners meer polsbandjes winnen of juist verliezen.
Daarnaast kunnen ze bandjes krijgen. Als iemand opgeeft en vertrekt moet hij zijn bandje(s) weggeven aan één van de achterblijvers en kun je in een klap een smak geld verdienen. Het is dus belangrijk dat je iedereen te vriend houdt.
Million Dollar Island wordt gepresenteerd door Dennis van der Geest en is vanaf zondag 6 maart om 21.30 uur te zien op SBS6.
Een uur na de uitzending wordt er op Prime Video nog nagepraat in Million Dollar More. Dit wordt weer gepresenteerd door Giel de Winter.
De TV van gisteren: slechte start voor Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
21:46Dit zijn de finalisten van The Voice of Holland 2026
21:20Abrupt einde aan Flikken-avontuur voor deze BN'er
19:46Camiel Kesbeke houdt vader Oos voor de gek met neptelefoontje
17:00Komende maand in GTST: Draagmoeders, eitjes en onverwachte zwangerschappen