TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een onbewoond eiland. 100 wildvreemden. 2 maanden overleven. En één miljoen euro aan prijzengeld. Het klinkt een beetje als Expeditie Robinson, maar dan een 2.0 versie.
SBS6 komt namelijk binnenkort met het nieuwe programma Million Dollar Island. Ook hier moeten deelnemers overleven op een onbewoond eiland, maar er zijn meer elementen. Iedereen krijgt een polsbandje om dat 10.000 euro waard is. Door het spelen van spellen kunnen de eilandbewoners meer polsbandjes winnen of juist verliezen.
Daarnaast kunnen ze bandjes krijgen. Als iemand opgeeft en vertrekt moet hij zijn bandje(s) weggeven aan één van de achterblijvers en kun je in een klap een smak geld verdienen. Het is dus belangrijk dat je iedereen te vriend houdt.
Million Dollar Island wordt gepresenteerd door Dennis van der Geest en is vanaf zondag 6 maart om 21.30 uur te zien op SBS6.
Een uur na de uitzending wordt er op Prime Video nog nagepraat in Million Dollar More. Dit wordt weer gepresenteerd door Giel de Winter.
De TV van gisteren: Kijkers diep geraakt door eerste aflevering Over Mijn Lijk
13:00Kijkers genieten van IOS in Even Tot Hier met speciale versie van 'Voltooid Verleden Tijd' (video)
11:16Bram Moszkowicz over juridisch gevolg gevecht Gerard Joling: 'Mishandeling' (video)
10:55Bijzonder: Martijn Krabbé krijgt bloemenkunstwerken van eigen hoofd
10:00Leontien van Moorsel blikt vooruit op The Bicycle Race: 'Ik ben duizend doden gestorven'