TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een onbewoond eiland. 100 wildvreemden. 2 maanden overleven. En één miljoen euro aan prijzengeld. Het klinkt een beetje als Expeditie Robinson, maar dan een 2.0 versie.
SBS6 komt namelijk binnenkort met het nieuwe programma Million Dollar Island. Ook hier moeten deelnemers overleven op een onbewoond eiland, maar er zijn meer elementen. Iedereen krijgt een polsbandje om dat 10.000 euro waard is. Door het spelen van spellen kunnen de eilandbewoners meer polsbandjes winnen of juist verliezen.
Daarnaast kunnen ze bandjes krijgen. Als iemand opgeeft en vertrekt moet hij zijn bandje(s) weggeven aan één van de achterblijvers en kun je in een klap een smak geld verdienen. Het is dus belangrijk dat je iedereen te vriend houdt.
Million Dollar Island wordt gepresenteerd door Dennis van der Geest en is vanaf zondag 6 maart om 21.30 uur te zien op SBS6.
Een uur na de uitzending wordt er op Prime Video nog nagepraat in Million Dollar More. Dit wordt weer gepresenteerd door Giel de Winter.
Video: Melvin shockeert iedereen door weg te lopen uit De Bondgenoten
10:37Married at First Sight: Ferenc laat Dominik huilen in het bubbelbad
09:05AVROTROS onthult namen van Beste Zangers 2026
08:07De TV van gisteren: Kijkers niet onder de indruk van nieuwe SBS6-show Survive Your Family
06:00Snel, hard en zonder genade: stream nu Rippers bij Videoland