TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Scrooge Live was dit jaar met 1,8 miljoen kijkers wederom een groot succes en daarom komt er volgend jaar weer een editie.
Dat vertelt Omroep MAX-baas Jan Slagter maandag aan het ANP.
Afgelopen zondag was de derde editie van Scrooge Live te zien op televisie. Er is tijdens het spektakel niet alleen aandacht voor het vertellen van het kerstverhaal, maar ook voor het steunen van een goed doel. "Samen met een topcast hebben we opnieuw aandacht gevraagd voor kinderarmoede in Nederland. Ik ben blij om te horen dat Nationaal Fonds Kinderhulp heel veel nieuwe donateurs heeft mogen verwelkomen", aldus Slagter.
Als het aan Slagter ligt wordt Scrooge Live 'een traditie' en daarom kan hij alvast verklappen dat er volgend jaar weer een nieuwe editie op de planning staat.
Partnerbijdrage
Dit is wanneer Kerst met de Meilandjes te zien is
10:39Anouk en Diederik uit De Bondgenoten zetten punt achter relatie
10:38Op deze datum is B&B Vol Liefde: De Aftrap te zien
09:59Nederland doet tóch niet mee aan het Eurovisie Songfestival
09:52Herman van der Zandt presenteert nieuw wandelprogramma voor KRO-NCRV