TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Scrooge Live was dit jaar met 1,8 miljoen kijkers wederom een groot succes en daarom komt er volgend jaar weer een editie.
Dat vertelt Omroep MAX-baas Jan Slagter maandag aan het ANP.
Afgelopen zondag was de derde editie van Scrooge Live te zien op televisie. Er is tijdens het spektakel niet alleen aandacht voor het vertellen van het kerstverhaal, maar ook voor het steunen van een goed doel. "Samen met een topcast hebben we opnieuw aandacht gevraagd voor kinderarmoede in Nederland. Ik ben blij om te horen dat Nationaal Fonds Kinderhulp heel veel nieuwe donateurs heeft mogen verwelkomen", aldus Slagter.
Als het aan Slagter ligt wordt Scrooge Live 'een traditie' en daarom kan hij alvast verklappen dat er volgend jaar weer een nieuwe editie op de planning staat.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Paradise Hotel keert terug met nieuw seizoen
20:01Er is een MAFS-baby onderweg: Hinke en Giovanni verwachten eerste kindje
19:51Martijn Krabbé over zijn werk nu reizen niet meer gaat: 'Hier zit ik veel liever'
15:22De Top 2000 Quiz gaat op de schop en Merel Westrik mag het presenteren
13:45Raven van Dorst is vanaf deze datum weer wekelijks te zien met Boerderij Van Dorst