TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Scrooge Live was dit jaar met 1,8 miljoen kijkers wederom een groot succes en daarom komt er volgend jaar weer een editie.
Dat vertelt Omroep MAX-baas Jan Slagter maandag aan het ANP.
Afgelopen zondag was de derde editie van Scrooge Live te zien op televisie. Er is tijdens het spektakel niet alleen aandacht voor het vertellen van het kerstverhaal, maar ook voor het steunen van een goed doel. "Samen met een topcast hebben we opnieuw aandacht gevraagd voor kinderarmoede in Nederland. Ik ben blij om te horen dat Nationaal Fonds Kinderhulp heel veel nieuwe donateurs heeft mogen verwelkomen", aldus Slagter.
Als het aan Slagter ligt wordt Scrooge Live 'een traditie' en daarom kan hij alvast verklappen dat er volgend jaar weer een nieuwe editie op de planning staat.
Opvolger van Stefan de Walle dit jaar al te zien in Het Sinterklaasjournaal
13:58AVROTROS deelt alvast een sneak peek van duettenaflevering Beste Zangers
13:28Makers van De Bondgenoten zetten kijkers op het puntje van hun stoel: 'De hel breekt los'
10:09Jutta Leerdam in Casa di Beau over kritiek: 'Oh dat komt door haar vriend'
09:33Beau van Erven Dorens na alle commotie te gast bij Renze Klamer: 'Ik mis de desk een beetje'