TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Scrooge Live was dit jaar met 1,8 miljoen kijkers wederom een groot succes en daarom komt er volgend jaar weer een editie.
Dat vertelt Omroep MAX-baas Jan Slagter maandag aan het ANP.
Afgelopen zondag was de derde editie van Scrooge Live te zien op televisie. Er is tijdens het spektakel niet alleen aandacht voor het vertellen van het kerstverhaal, maar ook voor het steunen van een goed doel. "Samen met een topcast hebben we opnieuw aandacht gevraagd voor kinderarmoede in Nederland. Ik ben blij om te horen dat Nationaal Fonds Kinderhulp heel veel nieuwe donateurs heeft mogen verwelkomen", aldus Slagter.
Als het aan Slagter ligt wordt Scrooge Live 'een traditie' en daarom kan hij alvast verklappen dat er volgend jaar weer een nieuwe editie op de planning staat.
SBS-hits De Hanslers en Oh oh Den Haag krijgen extra afleveringen op KIJK.nl
11:18Roel van Velzen reageert verslagen op dood van 'zijn' Voice-talent Ben Saunders
10:19Thomas van Groningen verbaasd over Televizier-nominatie: 'Ben ik nou een van die drie beste presentatoren?'
10:00Afke Boven over haar favoriete tv-serie: 'Ik zag het voor het eerst toen ik 19 was'
09:45Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026