TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Scrooge Live was dit jaar met 1,8 miljoen kijkers wederom een groot succes en daarom komt er volgend jaar weer een editie.
Dat vertelt Omroep MAX-baas Jan Slagter maandag aan het ANP.
Afgelopen zondag was de derde editie van Scrooge Live te zien op televisie. Er is tijdens het spektakel niet alleen aandacht voor het vertellen van het kerstverhaal, maar ook voor het steunen van een goed doel. "Samen met een topcast hebben we opnieuw aandacht gevraagd voor kinderarmoede in Nederland. Ik ben blij om te horen dat Nationaal Fonds Kinderhulp heel veel nieuwe donateurs heeft mogen verwelkomen", aldus Slagter.
Als het aan Slagter ligt wordt Scrooge Live 'een traditie' en daarom kan hij alvast verklappen dat er volgend jaar weer een nieuwe editie op de planning staat.
Na weken vol nachtelijke wedstrijden, verrassende uitslagen en mooie goals is het eindelijk zover: de finale van het WK Voetbal 2026.
Vanavond op TV: North Sea Jazz, De erfgenaam, Monster Trucks
12:54Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'
11:44Neemt Els de Franse B&B van Magda over? B&B Vol Liefde-sterren geven update
10:44FIFA past halftime show van WK-finale aan na kritiek