TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat melden de ‘grannies’ zelf in het programma Tijd voor MAX.
Het programma werd een ongekend succes op NPO Start waardoor nu vanaf 11 september het eerste seizoen ook op televisie te zien is.
Bij Tijd voor Max staan de vrouwen nog stil bij het overlijden van Jocelyn. Joanita: "Ze was zo’n gedeelte van het hele programma. Ze was ook de gangmaakster en die had het succes natuurlijk nooit kunnen bedenken. Wij ook niet hoor trouwens, maar dat had ze geweldig gevonden. We hebben gefilmd op vrijdag en zaterdag was ze dood."
Ze vinden het geweldig dat er een tweede seizoen komt. Überhaupt het succes vinden ze bijzonder. Vooral aan de reacties op straat merkten de vrouwen dat het leuk werd gevonden. "De mensen waren zo enthousiast, zo open en zo lief. Ik was er helemaal van verbouwereerd", vertelt Mug. "Niet dat ik het niet verwacht had, ik kon het mij niet voorstellen in wat voor vorm het zou zijn."
Het eerste seizoen is dus nog te zien vanaf 11 september om 20.15 uur op NPO3.
EO komt met nieuwe serie over verdwenen vissersschepen
11:40Kopen Zonder Kijken terugkijken? 'Dit is het latte frappuccino-huis van Jazz en Soraya'
11:40Terugkijken: Roxeanne Hazes geeft alvast een voorproefje van The Passion 2026
11:24Sneak peek: Mercedes en Thomas staan lijnrecht tegenover elkaar in finale De Bondgenoten
11:02AVROTROS komt met een eenmalige special van Maestro