TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Actrice Shannen Doherty leerde Luke Perry kennen op de set van Beverly Hills 90210. Sindsdien onderhielden beiden een vriendschap met elkaar, wat de makers van Riverdale op het idee bracht om Doherty te vragen voor de eerste aflevering van het vierde seizoen, schrijft Variety.
Die aflevering krijgt de titel 'In Memoriam' mee. Perry, die in Riverdale de rol van Fred Andrews speelt, overleed terwijl het derde seizoen werd uitgezonden. De makers wilden echter een passend eerbetoon maken voor de acteur. "We wilden Luke en Fred echt eren en we wilden dat het een opzichzelfstaande en erg emotionele aflevering zou worden die gefocust is op wat het personage betekende voor deze groep mensen", zegt uitvoerend producent Roberto Aguirre-Sacasa.
Om het nog specialer te maken, vroeg de producent aan Doherty of ze mee wilde werken aan het eerbetoon. "Ze las het script en zei gelijk ja. Het gaat veel indruk maken."
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:48Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval
08:23De TV van gisteren: Kijkers missen sfeer in De Avondetappe vanuit Huizen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Samaritan
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden