TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op zijn Instagram-pagina vertelt Simon Keizer dat hij 'he-le-maal naakt' gaat voor het programma en dat dat 'misschien wel het gekste is' dat hij ooit heeft gedaan. 'En ik heb, naast mezelf, nog 7 mannen zo gek gekregen om helemaal uit de kleren te gaan door middel van een dansact'
Simon en de andere heren doen het niet voor hun eigen plezier maar om bewustzijn te creëren rondom prostaat- en teelbalkanker, waar bij mannen nog steeds een taboe op rust. Volgens Simon zou veel ellende voorkomen kunnen worden wanneer mannen zich eerder laten controleren.
Ook Thijs Römer doet zijn kleren uit voor het goede doel, wie er nog meer naakt gaan, is nog niet bekend. Het programma One night only is op 14 november te zien op Net 5.
Hier geeft Simon alvast een voorproefje:
Jasper Demollin vertrekt bij De FOMO Show
10:13Nieuwe look voor papa Pim van Een Huis Vol Emigreert-familie Verleg
10:00Jaap Jongbloed is ondanks stoppen Het Mooiste Meisje nog niet klaar met tv: 'Dit is geen afscheidsinterview'
09:45Özcan Akyol eerste gast van Griet Op de Beeck in Zomergasten
08:44Concert at Sea-concert van Suzan en Freek binnenkort op NPO1 te zien