TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op speelse wijze verwerken de makers van Het Sinterklaasjournaal de actualiteit in het programma. Geen mondkapjes, geen enge verhalen over virussen, maar handjes geven is uit den boze en afstand wordt gehouden.
In de eerste aflevering werd direct duidelijk waarom de intocht er dit jaar anders uit gaat zien: Sinterklaas komt aan in Zwalk, een gemeente die zo nieuw is dat 'ie nog nergens echt op de kaart staat. Het leek de burgemeester van Zwalk, die verdacht veel op Matthijs van Nieuwkerk lijkt, wel goede (zelf)promotie om Sinterklaas te verwelkomen.
Uiteraard is de onvindbaarheid van Zwalk een groot probleem voor de Pakjesboot waar dit jaar alles voor de verandering geregeld leek: alle Pieten zijn present, de cadeautjes zijn ingepakt en ook de Sint heeft een opperbeste bui. In het hart van de stoomboot heerst echter stress: hebben de Pieten wel genoeg kolen bij zich om Zwalk te vinden?
'Boer Zoekt Vrouw wil meer de kant op van B&B Vol Liefde'
13:34Deze BN'ers gaan de strijd aan in de Top 2000 Quiz
12:21Oud-presentatrice Viola Holt (76) overleden
11:03Jaap Reesema raakt gevoelige snaar bij Diggy Dex in Onvergetelijke Liedjes
10:28Robert ten Brink kondigt terugkeer studioshows All You Need Is Love aan