TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op speelse wijze verwerken de makers van Het Sinterklaasjournaal de actualiteit in het programma. Geen mondkapjes, geen enge verhalen over virussen, maar handjes geven is uit den boze en afstand wordt gehouden.
In de eerste aflevering werd direct duidelijk waarom de intocht er dit jaar anders uit gaat zien: Sinterklaas komt aan in Zwalk, een gemeente die zo nieuw is dat 'ie nog nergens echt op de kaart staat. Het leek de burgemeester van Zwalk, die verdacht veel op Matthijs van Nieuwkerk lijkt, wel goede (zelf)promotie om Sinterklaas te verwelkomen.
Uiteraard is de onvindbaarheid van Zwalk een groot probleem voor de Pakjesboot waar dit jaar alles voor de verandering geregeld leek: alle Pieten zijn present, de cadeautjes zijn ingepakt en ook de Sint heeft een opperbeste bui. In het hart van de stoomboot heerst echter stress: hebben de Pieten wel genoeg kolen bij zich om Zwalk te vinden?
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater
22:55De Bondgenoten krijgt een kerstspecial en dit is wanneer die te zien is
15:20Rik van de Westelaken vindt twee keer Wie Is de Mol? per jaar te veel
14:08Heftig: Fadi gaat Peter te lijf in De Bondgenoten
13:05Terugkijken: Martijn Krabbé vertelt openhartig over zijn bewogen jaar (RTL Tonight)