TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
75.000 kijkers een vrij dramatische score, toch lijken John de Mol en SBS6 het programma niet op te willen geven. Het staat nog voor heel december geprogrammeerd in de vroege vooravond. En dus moeten de presentatoren doorploegen, ook al weten ze dat niemand geïnteresseerd is.
Het onafwendbare lot van GoedNieuws Vandaag werd al in de eerste week duidelijk toen de show begon met een magere 185.000 kijkers en eindigde met een bedroevende 89.000 kijkers. Het is de vraag waarom John de Mol weigert de stekker te trekken uit GoedNieuws Vandaag. Na die erbarmelijke eerste week liet SBS weten dat het programma de tijd moest krijgen om te groeien. Maar sindsdien ging het alleen maar slechter.
De beroerde cijfers zullen de presentatoren van GoedNieuws Vandaag in ieder geval niet in de koude kleren zijn gaan zitten en dan moet het lastig zijn om al dat goede nieuws met enthousiasme te brengen.
Jennie Jelies op een roze wolk dankzij 'echte Urker'
12:36Jeroen Rietbergen niet vervolgd in zedenzaak The Voice-kandidaat
12:26Love Island-deelnemer Esmee deelt break-up met volgers
10:17Nieuw seizoen van kennisquiz Weet Ik Veel in de maak
09:13Video: Eva Jinek gaat stuk om verjaardagscadeau van Merel Westrik: ‘Geweldig!’