TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoofdrolspeler en schrijver Jeroen van Koningsbrugge bevestigde de startdatum op Instagram.
Dit bericht bekijken op InstagramEen toast op 2019 en een proost op 2020! #Smeris5 19-01-2020 @npo_3 @pupkinfilm @bnnvara
In het vijfde seizoen groeit de misdaad de politie van Brabant boven de pet. Er zijn domweg te weinig agenten en materieel om zowel grote als kleine criminelen aan te pakken, met alle gevolgen van dien. Daarnaast krijgt het politieteam te maken met een kunstroof die hen naar Bonaire leidt.
Eerder werd al bekend dat seizoen vijf van Smeris slechts uit een paar afleveringen bestaat. Dat was volgens Jeroen een bewuste keus: "We willen er een mooi verhaal van maken, echt een eindverhaal. Het zullen dan ook niet tien afleveringen worden, maar eerder vier of drie."
Smeris is vanaf zondag 19 januari om 20.15 uur te zien op NPO 3.
Producent Flikken Rotterdam herkent zich niet in aantijgingen Huub Stapel
13:52Boer Zoekt Vrouw-Roel heeft alsnog de liefde gevonden... bij een bekende!
13:27Deze bekende gezichten doen mee aan de nieuwe spelshow De Volgers op SBS6
13:06Flikken Rotterdam-acteur stopt met serie na meningsverschil: 'Wil niets meer met zo'n club te maken hebben'
11:01Jasper Demollin vertrekt bij De FOMO Show