TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Toen Omroep MAX-directeur Jan Slagter mij benaderde dacht ik: dit is een unieke kans; de aanbieding om na dik dertig jaar weer in een nieuwe organisatie te mogen starten", zegt Dekker in een verklaring. "Een organisatie die zich laat omschrijven als betrokken, energiek en met kwalitatieve, onderscheidende programma’s. Ik denk dat mijn kennis en ervaring daar goed op hun plek zijn."
Omroep MAX-directeur Jan Slagter is blij met de komst van Dekker naar zijn stal. “Muziek zit in zijn DNA. Ik heb hem mijn hele leven lang gevolgd, als luisteraar, maar ook als professioneel mediaman. Hij heeft een schat aan ervaring die wij goed kunnen gebruiken en hij weet in zijn programma’s en activiteiten de mensen echt te raken.”
Bij Omroep MAX wordt Dekker, die in september na tien jaar zonder opgaaf van reden stopte als commentator en mede-organisator van het Eurovisie Songfestival, al verantwoordelijk voor de uitzendingen van NPO Radio 5 en alle bijbehorende online activiteiten. De zestigjarige Dekker start per 1 september 2020 aan zijn nieuwe baan.
Partnerbijdrage
Een heel goed begin van je weekend, want het allernieuwste seizoen van Sleepers staat vanaf vandaag in zijn geheel op Videoland!
Advent dag 12 | De drie leukste feestdagenspecials van 2025
19:26Jamai Loman en Buddy Vedder presenteren nieuwe RTL-show The House of Hide and Seek
15:34RTL Nieuws-presentator Antoin Peeters verklaart afwezigheid op tv
14:10Boerderij Van Dorst krijgt een kerstspecial
14:09Wanneer is de finale van The Tribute: Battle of The Bands te zien?