TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
BNNVARA laat in een persverklaring weten officieel na twee seizoenen afscheid te nemen van Renze Klamer en Fidan Ekiz als de gezichten van De vooravond. Het programma voldoet niet aan de verwachtingen en moet op de schop.
Een woordvoerder van BNNVARA is vol lof voor de bijdrage die Klamer en Ekiz hebben geleverd aan de nieuwbakken opvolger van DWDD. Toch moet de omroep concluderen dat het stel er niet in is geslaagd de talkshow urgent genoeg te maken. En dat is tegen het zere been van Renze, die op Twitter reageerde.
https://t.co/jlnZA6SV80 pic.twitter.com/yM8xzbocRh — Renze Klamer (@renzeklamer) June 10, 2021
Vanaf september gaat De vooravond in nieuwe stijl verder. Nieuwe presentatoren Sophie Hilbrand en Khalid Kasem gaan ieder afzonderlijk van elkaar het programma maken. Naast solopresentatie komen er ook andere invalshoeken en een andere invulling van het uurtje live televisie.
Khalid Kasem, bekend als advocaat, heeft naast een deelname aan De Slimste Mens niet veel tv-ervaring. Wel was hij vorig jaar al in de race om de talkshow te presenteren. Hij had een succesvolle screentest gedaan. Daarna ging het alsnog mis toen Kasem ervan werd verdacht gevoelige informatie naar topcrimineel Ridouan Taghi te hebben gelekt.
De vooravond nieuwe stijl is vanaf maandag 30 augustus te zien bij BNNVARA om 19.00 uur op NPO 1.
De TV van gisteren: kijkers gaan los over openingsceremonie Olympische Spelen
09:05RTL was voor Winter Vol Liefde al op de hoogte van verleden Viktor: 'Zorgvuldig meegenomen bij casting'
06:47Vanavond op TV: Verborgen verleden, Pandora, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00De romcom Perfectly Imperfect met Yolanthe Cabau stream je nu bij Prime Video
23:19Kijkers leven mee met emotionele Freek in The Voice of Holland: 'Ik voel jou' (video)