TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sophie Hilbrand mag het spits afbijten van Khalid & Sophie. De presentatrice start maandag 30 augustus als eerste met de opvolger van De Vooravond.
Zoals bekend wisselt Sophie de presentatie van de talkshow af met advocaat Khalid Kasem. Beiden werden door BNNVARA naar voren geschoven nadat men abrupt afscheid nam van Renze Klamer en Fidan Ekiz. Het duo werd aangerekend dat het programma dat zij maakten ‘niet urgent genoeg’ zou zijn.
Khalid & Sophie wordt de eerste maanden vanuit Amsterdam gemaakt, waarna de overstap naar Hilbersum gemaakt wordt. Het Mediapark is dan de standplaats van de talkshow. Of er in Amsterdam, waar de Westergasfabriek het decor is, ook publiek aanwezig is, wordt op een later moment bekend.
De nieuwe talkshow Khalid & Sophie gaat maandag 30 augustus om 19.00 uur van start op NPO1.
Kritiek op Sinterklaasjournaal: 'Dit is echt not done' en 'Ik word hier boos van'
10:28Johan Derksen pleit voor Davina Michelle op het Songfestival: 'Geschenk uit de hemel'
10:00Huub Stapel kon het verhaal van de Schokkers niet negeren: 'Als ik onrecht zie, spring ik erbovenop'
09:40Airen Mylene confronteert Frank Dane: is hij de Meeuw in The Masked Singer?
09:15Dit zijn de allereerste beelden van Oogappeltje voor de Dorst