TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sosha Duysker als Anna Gimbrère krijgen in Restaurant van de toekomst hulp van chef-koks Marleen Brouwer en Dennis Huwaë. Volgens KRO-NCRV gaan ze in koppels “de strijd aan om met futureproof ingrediënten de?populairste gerechten?van Nederland te bereiden".
Duysker vormt een team met Huwaë, terwijl Gimbrère en Brouwer de handen ineen slaan. De teams krijgen elke week de opdracht om ‘een van Nederlands meest gegeten maaltijden’ te maken met duurzame alternatieven. Zo zullen de teams onder andere een hamburger moeten bereiden, maar ook hun eigen versie van een pan met nasi. Een jury bepaalt welk team wint.
De zesdelige serie Restaurant van de toekomst is vanaf 14 september te zien op NPO 3.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur