TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 40-jarige Soundos zou de rol van voetbaltrainer van een meisjeselftal spelen, zo vertelt ze op Instagram. 'Echt iets voor mij. De rol gaat over vriendschap en empowerment. Eerlijk gezegd tegen de productiemaatschappij dat ik zwanger ben. Nu willen ze mij niet meer. Ben er werkelijk kapot van. Had ik mijn bek moeten houden?'
Soundos schrijft verder dat ze dit deelt omdat ze niet alleen met haar verdriet wil zitten, maar ze neemt ook haar kans waar om de productiemaatschappij eens flink de waarheid te vertellen: 'Zwangerschapsdiscriminatie maakt mijn discriminatie kwartet compleet.'
'En die twijfelachtige eer ligt bij de motherf*cking The Media Brothers. Gefeliciteerd 15 mannen en 3 vrouwen van dit vooruitstrevende bedrijf. Jullie hebben mijn hart gebroken tijdens een fase in mijn leven die prachtig en positief zou moeten zijn. F*k dit systeem. Tijd voor verandering in deze filmwereld!!!!!"
Het volledige bericht ziet er zo uit:
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
09:30Schema eerste halve finale Eurovisie Songfestival 2026
09:22Schattig: Jacomien Zoer laat haar pasgeboren zoontje zien
09:16Dit is waarom er op maandag 27 april 2026 geen nieuwe aflevering van Kopen Zonder Kijken is
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
