TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gijs Groenteman, presentator van de show, vertelde bij de start van het programma dat eigenlijk zowel Willie Wartaal als Soundos aan tafel hadden moeten zitten, maar dat laatstgenoemde op het laatste moment afhaakte omdat ze zich niet lekker voelde. Gijs zijn compagnon Marcel van Roosmalen was wel van partij.
Volgens een woordvoerder van Soundos voelt ze zich inmiddels weer prima, tekent RTL Boulevard op. "Niets schokkends, maar als je dan niet voor de camera verschijnt lijkt het heel wat. Er is niets aan de hand, ze voelt zich nu weer goed."
Van Roosmalen was weer in vorm zondagavond. Op zijn bekende droogkomische wijze besprak hij de televisieweek.
Geen idee hoe de kijkcijfers zijn, maar #MediaInside moet echt tot in lengte van dagen blijven bestaan. Al is het maar om Marcel van Roosmalen die gortdroog de handelingen van Herman den Blijker becommentarieert 😂 — RB de Graaf (@RBdeGraaf) January 24, 2021
Geef Willie Wartaal en Marcel van Roosmalen aub samen een programma. #mediainside — Thijs Faber (@Thijs_Faber) January 25, 2021
De eerste twee seizoenen van Single Bells zijn nu eindelijk terug te kijken
17:00Komende maand in GTST: verboden liefdes en verklapte geheimen
10:36Nieuw seizoen Floortje naar het Einde van de Wereld in de maak
10:08Even Tot Hier: kijkers genieten van optreden met Floor Jansen over minderheidskabinet (video)
09:37De TV van gisteren: Even tot Hier scoort, Hitster levert kijkers in