TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gijs Groenteman, presentator van de show, vertelde bij de start van het programma dat eigenlijk zowel Willie Wartaal als Soundos aan tafel hadden moeten zitten, maar dat laatstgenoemde op het laatste moment afhaakte omdat ze zich niet lekker voelde. Gijs zijn compagnon Marcel van Roosmalen was wel van partij.
Volgens een woordvoerder van Soundos voelt ze zich inmiddels weer prima, tekent RTL Boulevard op. "Niets schokkends, maar als je dan niet voor de camera verschijnt lijkt het heel wat. Er is niets aan de hand, ze voelt zich nu weer goed."
Van Roosmalen was weer in vorm zondagavond. Op zijn bekende droogkomische wijze besprak hij de televisieweek.
Geen idee hoe de kijkcijfers zijn, maar #MediaInside moet echt tot in lengte van dagen blijven bestaan. Al is het maar om Marcel van Roosmalen die gortdroog de handelingen van Herman den Blijker becommentarieert 😂 — RB de Graaf (@RBdeGraaf) January 24, 2021
Geef Willie Wartaal en Marcel van Roosmalen aub samen een programma. #mediainside — Thijs Faber (@Thijs_Faber) January 25, 2021
Muziek, herinneringen en emoties: Als IK het zing met Carrie ten Napel start binnenkort
08:33De TV van gisteren: Kijkers onder de indruk van Stef Bos in Onvergetelijke Liedjes
06:47Vanavond op TV: Tribe with Bruce Parry, The masked singer, The Mechanic
20:26Denise reageert op pijnlijk fragment met Monique in De Hanslers: 'Ik bleef rustig, maar...'
19:59Nieuw seizoen Ranking the Stars gaat op deze datum van start