TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gijs Groenteman, presentator van de show, vertelde bij de start van het programma dat eigenlijk zowel Willie Wartaal als Soundos aan tafel hadden moeten zitten, maar dat laatstgenoemde op het laatste moment afhaakte omdat ze zich niet lekker voelde. Gijs zijn compagnon Marcel van Roosmalen was wel van partij.
Volgens een woordvoerder van Soundos voelt ze zich inmiddels weer prima, tekent RTL Boulevard op. "Niets schokkends, maar als je dan niet voor de camera verschijnt lijkt het heel wat. Er is niets aan de hand, ze voelt zich nu weer goed."
Van Roosmalen was weer in vorm zondagavond. Op zijn bekende droogkomische wijze besprak hij de televisieweek.
Geen idee hoe de kijkcijfers zijn, maar #MediaInside moet echt tot in lengte van dagen blijven bestaan. Al is het maar om Marcel van Roosmalen die gortdroog de handelingen van Herman den Blijker becommentarieert 😂 — RB de Graaf (@RBdeGraaf) January 24, 2021
Geef Willie Wartaal en Marcel van Roosmalen aub samen een programma. #mediainside — Thijs Faber (@Thijs_Faber) January 25, 2021
Zien: eerste beelden van het elfde seizoen van Over Mijn Lijk
10:23Gover Meit onherkenbaar in Belgische talkshow
10:10GTST-ster Lone van Roosendaal houdt van vrouwen met een randje
09:39Dit programma vervangt Roadtrippers VIPS op SBS6
07:39Videoland-serie Vals Spel krijgt voorlopig geen nieuw seizoen