TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Soy schoof aan bij Khalid & Sophie om samen met Georgina Verbaan als 'duo van dienst' de dag te bespreken. Uiteraard kwam ook het winnen van de Televizier-Ster Talent aan bod.
Presentatrice Sophie Hilbrand nam de indrukwekkende lijst met projecten door waar Kroon het afgelopen jaar aan gewerkt heeft, waaronder ook Costa!! Dat was een mooi linkje naar Georgina die haar filmdebuut maakte met de allereerste Costa!
Daarop liet Soy zich subtiel ontvallen: "Ja, we gaan misschien weer een serie maken." Hilbrand meende een scoop te pakken te hebben en vroeg aan Verbaan of ze weer mee zou doen: "Jeetje! Ik weet het niet? Nou, tis wel gezellig. Er zitten leuke mensen in zag ik. Ik vond de nieuwe film heel leuk."
Costa! de Serie werd in 2001 gelanceerd na het succes van de film en vertelde het verhaal van de jonge Nederlandse proppers in het Spaanse Salou. Naast Georgina Verbaan hadden acteurs als Kurt Rogiers, Froukje de Both, Bas Muijs en wijlen John Wijdenbosch rollen. De reeks hield het vier seizoenen vol en eindigde in 2005.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten