TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Soy schoof aan bij Khalid & Sophie om samen met Georgina Verbaan als 'duo van dienst' de dag te bespreken. Uiteraard kwam ook het winnen van de Televizier-Ster Talent aan bod.
Presentatrice Sophie Hilbrand nam de indrukwekkende lijst met projecten door waar Kroon het afgelopen jaar aan gewerkt heeft, waaronder ook Costa!! Dat was een mooi linkje naar Georgina die haar filmdebuut maakte met de allereerste Costa!
Daarop liet Soy zich subtiel ontvallen: "Ja, we gaan misschien weer een serie maken." Hilbrand meende een scoop te pakken te hebben en vroeg aan Verbaan of ze weer mee zou doen: "Jeetje! Ik weet het niet? Nou, tis wel gezellig. Er zitten leuke mensen in zag ik. Ik vond de nieuwe film heel leuk."
Costa! de Serie werd in 2001 gelanceerd na het succes van de film en vertelde het verhaal van de jonge Nederlandse proppers in het Spaanse Salou. Naast Georgina Verbaan hadden acteurs als Kurt Rogiers, Froukje de Both, Bas Muijs en wijlen John Wijdenbosch rollen. De reeks hield het vier seizoenen vol en eindigde in 2005.
Het WK voetbal 2026 gaat op donderdag 11 juni van start in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Johan Derksen opvallend positief over MAX-presentatrice: 'Vrouw om van te houden'
10:56Video: Gerard Joling licht tipje van de sluier op over opnames Casa di Beau
10:22De opnames van Love Island VIPS lijken begonnen: deze speculaties doen de ronde
10:00Dit zijn de tv-aanraders van Woeste Grond-actrice Peggy Vrijens: 'Deze serie vond ik geweldig gemaakt'
09:36Video: Maxime Meiland over plannen bij RTL: ‘Mensen gaan verrast zijn’