TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Johan en Janneke Jelies hadden altijd al de droom om met hun 9 kinderen naar Spanje te emigreren. Ze besloten de droom na te jagen en te verhuizen naar Spanje. Familie Kraan verruilde Nederland voor Luxemburg om daar een camping te gaan runnen. Bij een emigratie komt natuurlijk een hoop kijken. In de speciale editie van Een Huis Vol zien we hoe de families een nieuw leven proberen op te bouwen in een ander land.
Een officiële startdatum is nog niet bekendgemaakt door KRO-NCRV, maar de familie Jelies heeft verklapt wanneer de serie te zien is. Dat doen ze aan de hand van een bericht op hun Instagram account, waarin ze aangeven dat het resultaat in januari op de buis verschijnt. De emigratie-special van Een Huis Vol zal daarom hoogstwaarschijnlijk begin volgend jaar te zien zijn op NPO 1.
Wil je altijd op de hoogte zijn van het laatste entertainmentnieuws? Dan hebben wij de gouden tip voor je. Namelijk TVgids.nl op Google Discover!
Eric de Munck geeft Yvonne Coldeweijer trap na: 'Wil haar niet meer zien'
11:45Ranomi Kromowidjojo keert terug als verslaggever bij de Olympische Winterspelen
11:18Mariah Carey gaat in het Italiaans zingen tijdens opening Olympische Winterspelen
10:07Daisy blikt terug op haar deelname aan De Bondgenoten: 'Eén groot spektakel'
10:06Video: Hélène Hendriks had bijna het bed gedeeld met Remy Bonjasky