TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het gaat om een Bevrijdagingsdagspecial waarin de tien beste jonge debaters van Nederland discussiëren over vrijheid anno 2020. Ze gaan in debat over de vraag of het herdenken en vieren van de vrijheid 75 jaar na de bevrijding niet op een andere manier moet.
De deelnemers, die tussen de 16 en 18 jaar zijn, vertellen ook wat de coronacrisis voor hun vrijheid betekent. Beperkt het hen in hun toekomstmogelijkheden of zien zij juist kansen? Gerdi Verbeet (voorzitter Nationaal Comité 4 en 5 mei), Tim Hofman (programmamaker) en Nadia Moussaid (journalist en presentator) kiezen aan het einde van de avond de beste debater en diegene die de beste speech heeft gehouden
Op weg naar Het Lagerhuis Bevrijdingsdagspecial is op 5 mei om 22.10 uur te zien op NPO 2
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur