TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Niemand minder dan Splinter Chabot gaat Moltalk presenteren.
Splinter Chabot neemt daarmee het stokje over van Rop Verheijen, die jarenlang MolTalk presenteerde met Marlijn Weerdenburg. Presentatrice Marlijn Weerdenburg blijft het napraatprogramma wel presenteren, en daarmee is een nieuw presentatieduo geboren!
MolTalk is een napraatprogramma waarin het spelprogramma Wie is de Mol? wordt besproken. Het napraatprogramma is altijd na de aflevering van Wie is de Mol? te zien. Wekelijks komen in dit programma alle theorieën, complotten, molacties en resultaten uit de app aan bod.
In iedere aflevering zijn enkele bekende Nederlanders te gast. Dit zijn vaak voormalig deelnemers van het succesvolle AVROTROS-programma.
MolTalk is vanaf zaterdag 6 januari om 21.35 uur op NPO 3 te zien, vlak na de allereerste aflevering van Wie is de Mol?. Presentator Splinter Chabot is ook te zien in de NPO Start-serie 'Niet de Mol', waarin hij elke zondag praat met de kandidaat die een rood scherm heeft gekregen.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'