TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Natuurlijk is het Spuiten en slikken-platform gericht op voorlichting met betrekking tot seks en drugs. Iedereen die vragen heeft over die onderwerpen kan hier terecht. Het meest kun je vinden op de Spuiten en Slikken-website, met daarop informatieve artikelen en het compleet vernieuwd Seks- en Drugswoordenboek.
Daarnaast verschijnen er wekelijks nieuwe afleveringen op YouTube en NPO3.nl van drie webseries: Emma's Peepshow (Emma Wortelboer), De Seksmobiel (Jurre Geluk) en Drugslab (Nellie Benner, Bastiaan Rosman en Dzifa Kusenuh).
Presentator Jurre Geluk: „Jonge mensen zitten tegenwoordig nu eenmaal vooral meer online, dus daar willen wij ook zitten. We willen met Spuiten en slikken niet alleen voorlichting geven over seks en drugs maar ook echt in contact staan met onze kijkers. Bij ons krijgen ze de vrijheid om hun verhaal te delen of om vragen te stellen die veel andere mensen niet durven te stellen. Wij staan echt open voor álles. Daar ben ik supertrots op.”
Veel bekende presentatoren begonnen ooit bij Spuiten en slikken. Filemon Wesselink, Sander Lantinga, Nicolette Kluijver, Jan Versteegh, Sophie Hilbrand, Tim Hofman en Geraldine Kemper waren allen ooit te bewonderen bij het vaak omstreden programma.
Dit programma vervangt Meer dan Verwacht op NPO 1
13:41Op deze locatie vindt 3FM Serious Request in 2025 plaats
13:30Raven van Dorst laat zich uit over Boerderij Van Dorst: komt er nog een vervolg?
11:00Talkshow Goedenavond Nederland gaat deze zomer langer door
10:43De Bondgenoten: Manon wint 100.000 euro, bekijk haar reactie