TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Herman is al meer dan een jaar in dienst bij KRO-NCRV, maar tot nu presenteerde hij enkel een paar afleveringen van de Nijmeegse Vierdaagse en was hij te zien als winnende kandidaat van De Slimste Mens. In dat programma gaat hij deze zomer verder als opvolger van Philip Freriks, maar eerst is het tijd voor De Reünie.
Dat programma bestaat al sinds 2005 toen Rob Kamphues het programma presenteerde. Rob werd opgevolgd door Patrick Lodiers, Anita Witzier, Jan Kooijman en Ajouad El Miloudi. Het concept was destijds trouwens niet nieuw, vanaf 1985 presenteerden achtereenvolgens Koos Postema, Viola Holt, Robert ten Brink en Viktor Brand het programma Klasgenoten, waarvan De Reünie een exacte kopie is.
Maar goed, vanaf 2 april mag Herman van der Zandt BN'ers herenigen met hun oude klasgenoten. Al vertelde de mediadirecteur bij KRO-NCRV, Sandra Hilster, vorig jaar dat het programma ditmaal niet beperkt wordt tot klaslokalen. Zo moeten we denken aan bezoeken aan ook bijvoorbeeld voetbalverenigingen. "Juist omdat je daardoor ook weer het land in kan, verhalen kan vertellen van allerlei verschillende soorten mensen."
Partnerbijdrage
Het Engelse voetbalseizoen begint direct met een topaffiche. Arsenal en Manchester City strijden vandaag om de FA Community Shield. Mis deze spannende seizoensopener niet en kijk live mee op Viaplay.
Mercedes dropt bom over andere man, Salar reageert: 'Toen ik nog in de loods zat…'
09:03De TV van gisteren: Kijkers zien vier medailles voor Nederland op EK Atletiek
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Los het op!, Dinner for Schmucks
09:29Hugo Kennis en Caroline Tensen worstelen met gewicht tijdens opnames Thuis aan tafel
09:25Bondgenoten-stelletje Diederik en Anouk bevestigen relatie: ‘Connectie te sterk om te negeren’