TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Herman is al meer dan een jaar in dienst bij KRO-NCRV, maar tot nu presenteerde hij enkel een paar afleveringen van de Nijmeegse Vierdaagse en was hij te zien als winnende kandidaat van De Slimste Mens. In dat programma gaat hij deze zomer verder als opvolger van Philip Freriks, maar eerst is het tijd voor De Reünie.
Dat programma bestaat al sinds 2005 toen Rob Kamphues het programma presenteerde. Rob werd opgevolgd door Patrick Lodiers, Anita Witzier, Jan Kooijman en Ajouad El Miloudi. Het concept was destijds trouwens niet nieuw, vanaf 1985 presenteerden achtereenvolgens Koos Postema, Viola Holt, Robert ten Brink en Viktor Brand het programma Klasgenoten, waarvan De Reünie een exacte kopie is.
Maar goed, vanaf 2 april mag Herman van der Zandt BN'ers herenigen met hun oude klasgenoten. Al vertelde de mediadirecteur bij KRO-NCRV, Sandra Hilster, vorig jaar dat het programma ditmaal niet beperkt wordt tot klaslokalen. Zo moeten we denken aan bezoeken aan ook bijvoorbeeld voetbalverenigingen. "Juist omdat je daardoor ook weer het land in kan, verhalen kan vertellen van allerlei verschillende soorten mensen."
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde