TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sterren op het doek is al vier jaar niet meer op televisie, dus dat moest veranderen. Omroep MAX-baas Jan Slagter bevestigde woensdagavond dat het interviewprogramma terugkomt en dat Eus het mag presenteren. Een verrassende keuze, want eerder wilde Slagter nog Marc-Marie Huijbregts strikken voor de show.
Eus volgt Hanneke Groenteman op, die tien seizoenen toekeek hoe kunstenaars portretten maakten van bekende Nederlanders. In 2015 hield het sprookje op. Jan Slagter: "We zijn toen gestopt omdat we zeiden: we hebben eigenlijk alle sterren wel gehad. We wilden er nog wel een paar hebben, maar die wilden niet. Bijvoorbeeld John de Mol en Jeroen Pauw. Misschien willen ze nu wel."
Nou goed, dan bevestig ik het ook maar. Ik heb er zin 'an! https://t.co/xzwJoEm9fg — Özcan Akyol (@OzcanAkyol) 13 maart 2019
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days