TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sterren op het doek is al vier jaar niet meer op televisie, dus dat moest veranderen. Omroep MAX-baas Jan Slagter bevestigde woensdagavond dat het interviewprogramma terugkomt en dat Eus het mag presenteren. Een verrassende keuze, want eerder wilde Slagter nog Marc-Marie Huijbregts strikken voor de show.
Eus volgt Hanneke Groenteman op, die tien seizoenen toekeek hoe kunstenaars portretten maakten van bekende Nederlanders. In 2015 hield het sprookje op. Jan Slagter: "We zijn toen gestopt omdat we zeiden: we hebben eigenlijk alle sterren wel gehad. We wilden er nog wel een paar hebben, maar die wilden niet. Bijvoorbeeld John de Mol en Jeroen Pauw. Misschien willen ze nu wel."
Nou goed, dan bevestig ik het ook maar. Ik heb er zin 'an! https://t.co/xzwJoEm9fg — Özcan Akyol (@OzcanAkyol) 13 maart 2019
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'