TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sterren op het doek is al vier jaar niet meer op televisie, dus dat moest veranderen. Omroep MAX-baas Jan Slagter bevestigde woensdagavond dat het interviewprogramma terugkomt en dat Eus het mag presenteren. Een verrassende keuze, want eerder wilde Slagter nog Marc-Marie Huijbregts strikken voor de show.
Eus volgt Hanneke Groenteman op, die tien seizoenen toekeek hoe kunstenaars portretten maakten van bekende Nederlanders. In 2015 hield het sprookje op. Jan Slagter: "We zijn toen gestopt omdat we zeiden: we hebben eigenlijk alle sterren wel gehad. We wilden er nog wel een paar hebben, maar die wilden niet. Bijvoorbeeld John de Mol en Jeroen Pauw. Misschien willen ze nu wel."
Nou goed, dan bevestig ik het ook maar. Ik heb er zin 'an! https://t.co/xzwJoEm9fg — Özcan Akyol (@OzcanAkyol) 13 maart 2019
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Off the record, Premiejagers, The Pope's Exorcist
06:00Boxing Stars 2026 kijken: zo volg je de wedstrijden live
22:24Deze kandidaten zien we terug in de finaleweek van De Slimste Mens najaar 2026
16:01Nieuws van de Dag komt met extraatje voor kijkers na reguliere uitzending
15:10Van schaatsen tot kerstfilms: deze tv-programma's brengen je alvast in de winterstemming