TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sterren op het doek is al vier jaar niet meer op televisie, dus dat moest veranderen. Omroep MAX-baas Jan Slagter bevestigde woensdagavond dat het interviewprogramma terugkomt en dat Eus het mag presenteren. Een verrassende keuze, want eerder wilde Slagter nog Marc-Marie Huijbregts strikken voor de show.
Eus volgt Hanneke Groenteman op, die tien seizoenen toekeek hoe kunstenaars portretten maakten van bekende Nederlanders. In 2015 hield het sprookje op. Jan Slagter: "We zijn toen gestopt omdat we zeiden: we hebben eigenlijk alle sterren wel gehad. We wilden er nog wel een paar hebben, maar die wilden niet. Bijvoorbeeld John de Mol en Jeroen Pauw. Misschien willen ze nu wel."
Nou goed, dan bevestig ik het ook maar. Ik heb er zin 'an! https://t.co/xzwJoEm9fg — Özcan Akyol (@OzcanAkyol) 13 maart 2019
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit