TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sterren op het doek is al vier jaar niet meer op televisie, dus dat moest veranderen. Omroep MAX-baas Jan Slagter bevestigde woensdagavond dat het interviewprogramma terugkomt en dat Eus het mag presenteren. Een verrassende keuze, want eerder wilde Slagter nog Marc-Marie Huijbregts strikken voor de show.
Eus volgt Hanneke Groenteman op, die tien seizoenen toekeek hoe kunstenaars portretten maakten van bekende Nederlanders. In 2015 hield het sprookje op. Jan Slagter: "We zijn toen gestopt omdat we zeiden: we hebben eigenlijk alle sterren wel gehad. We wilden er nog wel een paar hebben, maar die wilden niet. Bijvoorbeeld John de Mol en Jeroen Pauw. Misschien willen ze nu wel."
Nou goed, dan bevestig ik het ook maar. Ik heb er zin 'an! https://t.co/xzwJoEm9fg — Özcan Akyol (@OzcanAkyol) 13 maart 2019
Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside
07:40De TV van gisteren: Meer dan miljoen kijkers voor seizoensslot Kopen Zonder Kijken