TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Frank Boeijen was onlangs te zien in Sterren op het Doek met Özcan Akyol. Van de Nijmeegse troubadour werden drie kunstwerken gemaakt en eentje daarvan heeft nu een recordbedrag opgebracht.
Eén van de drie werken van Frank Boeijen werd eens niet helemaal geschilderd, maar opgebouwd uit gouden cassettebandjes. Dat werk van kunstenaar Pee-Jay Czifra-Malawau heeft nu 15.500 euro opgeleverd.
Boeijen koos zelf voor een realistische zwart-witte schets van kunstenares Yvette. Zodoende bleven er twee werken over. Die met de cassettebandjes en een werk in kleur waar Boeijen opstond met een gitaar. Die leverde 1550 euro op.
Door de opbrengst van 15.500 euro voor het kunstwerk van Frank Boeijen is Eva Jinek haar record kwijt. Een schilderij waarop de RTL-presentatrice staat afgebeeld, leverde destijds 10.050 euro op.
Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Project Dans
07:37De TV van gisteren: Kijkers van De Hanslers zijn helemaal klaar met het gedrag van Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 5 t/m donderdag 8 januari 2026
06:47Vanavond op TV: Jaaroverzicht NOS Journaal 2025, Medisch Centrum West, Volcano
19:15College Robert Dijkgraaf dinsdag te zien in special Eva: dit kan je verwachten