TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Frank Boeijen was onlangs te zien in Sterren op het Doek met Özcan Akyol. Van de Nijmeegse troubadour werden drie kunstwerken gemaakt en eentje daarvan heeft nu een recordbedrag opgebracht.
Eén van de drie werken van Frank Boeijen werd eens niet helemaal geschilderd, maar opgebouwd uit gouden cassettebandjes. Dat werk van kunstenaar Pee-Jay Czifra-Malawau heeft nu 15.500 euro opgeleverd.
Boeijen koos zelf voor een realistische zwart-witte schets van kunstenares Yvette. Zodoende bleven er twee werken over. Die met de cassettebandjes en een werk in kleur waar Boeijen opstond met een gitaar. Die leverde 1550 euro op.
Door de opbrengst van 15.500 euro voor het kunstwerk van Frank Boeijen is Eva Jinek haar record kwijt. Een schilderij waarop de RTL-presentatrice staat afgebeeld, leverde destijds 10.050 euro op.
Vanavond op TV: Harrie Jekkers: In mijn liedjes kan ik wonen, Oh, wat een jaar!, The Dictator
20:11Adriaan van Toor reageert op overlijden Hans Beijer (83): 'Toegewijde, fijne collega'
14:38Got Talent deelt eerste beelden en die zitten bomvol spektakel
14:12Jiry legt onverwacht vertrek bij B&B Vol Liefde-Iris uit: 'Er zat geen liefde in'
13:27Humberto Tan met lege handen voor aanvang van nieuw tv-seizoen