TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sterrin en haar kruipende dieren schitterende tot nu toe vooral in het theater. Daar komt nu het kleine scherm bij. In Reptielengek! trekt de 25-jarige reptielendeskundige de Nederlandse natuur in met kinderen. Voor een paar mooie reptielen hoef je namelijk niet per se naar exotische plekken, je vindt ze ook gewoon in de Biesbosch of de Oostvaardersplassen. En tussen die reptielen zitten ook giftige exemplaren.
Omdat Reptielengek! een educatief programma is, vertelt Sterrin tussendoor leuke weetjes over slangen, hagedissen en schildpadden. Sterrin heeft ook nog een missie: 'Ik vind het te gek om mensen te laten zien hoe bijzonder reptielen zijn en welke belangrijke rol ze hebben in de natuur. Hierdoor hoop ik dat reptielen net zo gewaardeerd worden als andere diersoorten zoals de panda, tijger en andere zoogdieren.'
Reptielengek! is vanaf maandag 11 november te zien op Videoland
Wil je nog meer tips of inspiratie opdoen? In het nieuwe magazine Guidinc. vind je de beste series en meer over video on demand.
Ter introductie bestel je het eerste nummer nu voor maar 1,99 euro!
Lees meer over de eerste editie!
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis