TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ondanks dit nieuws vond ze het geweldig om te doen. "Ik kijk met veel plezier terug op Kees Flodder, ook al komt er geen tweede seizoen. Ik heb een wereldtijd gehad, de tijd van mijn leven."
Dankzij de spin-off maakte ze een comeback, maar het heeft haar naar eigen zeggen ook andere mooie dingen gebracht. "Een van de mooiste dingen die ik eraan heb overgehouden, is de band met producent Jeroen Koopman."
Jon Karthaus, regisseur van de serie, baalt dat het avontuur nu al ten einde komt. "Ja, mega jammer, maar ik had het niet willen missen. En ik denk ook een toevoeging in het Nederlandse comedyaanbod", vertelt hij. Jon is vooral de cast dankbaar "Het is een van de meest getalenteerde groepen acteurs waar ik ooit mee heb mogen werken."
Is de deur voor Kees Flodder nu helemaal dicht? Volgens Tatjana niet. "Wellicht komt er over dertig jaar alsnog een vervolg en word ik 'oma Kees'", grapt ze. Uiteindelijk blijft het doel van de serie entertainment en humor benadrukt ze dus wie weet.
Roxeanne Hazes verzorgt in Memoriam-act tijdens Gouden Televizier-Ring Gala
15:30Greetje Hakvoort geeft update na relatiebreuk
14:34Linda de Mol werkt aan geheimzinnig nieuw tv-programma: 'Heel leuk idee'
10:57Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Love Island VIPS
10:28Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'