TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tim en Frits ondernemen dingen die de opa van Senders in zijn leven nog niet heeft gedaan. Zo gaan ze samen racen op een circuit en naar het festival De Zwarte Cross. De serie is vanaf 24 april wekelijks te zien op het YouTube-kanaal van NPO 3.
"Ik besef steeds meer hoe bijzonder het is dat mijn opa nog leeft", vertelt Senders. "Door zijn humor en mooie verhalen is opa van kinds af aan al een groot voorbeeld voor mij. Ik lijk op hem, alsof ik tegenover mezelf zit, maar dan zeventig jaar later. Hij maakt mij nieuwsgierig naar het leven."
Senders werd in 2015 met Streetlab genomineerd voor de Gouden Televizier-Ring. De hoofdprijs ging echter naar SynDROOM met Johnny de Mol.
De startdatum van Flikken Maastricht seizoen 21 is bekend
13:04De Bondgenoten-fans weten het zeker: 'Anouk keert terug'
10:59Johan Derksen mist Sinan Can als tafelgast bij Vandaag Inside: 'Hij mag niet aanschuiven bij de vijand'
10:42Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is