TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tim en Frits ondernemen dingen die de opa van Senders in zijn leven nog niet heeft gedaan. Zo gaan ze samen racen op een circuit en naar het festival De Zwarte Cross. De serie is vanaf 24 april wekelijks te zien op het YouTube-kanaal van NPO 3.
"Ik besef steeds meer hoe bijzonder het is dat mijn opa nog leeft", vertelt Senders. "Door zijn humor en mooie verhalen is opa van kinds af aan al een groot voorbeeld voor mij. Ik lijk op hem, alsof ik tegenover mezelf zit, maar dan zeventig jaar later. Hij maakt mij nieuwsgierig naar het leven."
Senders werd in 2015 met Streetlab genomineerd voor de Gouden Televizier-Ring. De hoofdprijs ging echter naar SynDROOM met Johnny de Mol.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026