TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het YouTube-kanaal is een van de populairste van Nederland met 1,9 miljoen abonnees en werd zes jaar geleden opgericht door Giel de Winter, Stefan Jurriens en Thomas van der Vlugt. De mannen, die plotsklaps nog veel beter in de slappe was zitten dan ze al zaten, deden in het verleden zaken met RTL. Ook RTL was geïnteresseerd in een overname maar de zender vond dat de mannen te veel geld vroegen.
John de Mol had diepere zakken of meer zin in StukTV. Zijn commentaar: „Ze spreken een doelgroep aan die via traditionele media heel moeilijk te bereiken is en wat ze maken is geweldig. Ik ben fan. Met de overname van StukTV maken wij een statement: wij willen ook in het online social domein, het Nederlandse mediabedrijf worden.”
Giel, Thomas en Stefan werden vooral populair doordat ze opdrachten uitvoerden die kijkers voor ze bedachten en met Jachtseizoen waarin BN'ers op de vlucht sloegen en de mannen van StukTV ze dan binnen vier uur moesten zien te vinden.
GTST Spoilers - maandag 26 t/m donderdag 29 oktober 2026
06:47Vanavond op TV: Meisje met de parel - Portret van een icoon, Race across the world, Jason Bourne
22:41René van der Gijp vertelt in VI over Maarten Spanjer: 'Het liep altijd uit de hand' (video)
14:42Geen rol voor Cornald Maas bij Songfestival 2027: 'Had het graag nog een keer gedaan'
14:10De eerste beelden van Expeditie Robinson zijn er: 'Jullie zijn écht nog niet klaar voor wat jullie gaan zien'