TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goed nieuws voor fans van Tafkal! De tweede reeks was al aangekondigd, maar nu weten we ook wanneer deze precies te zien is.
Oud-leden van De Lama’s Ruben Nicolai, Tijl Beckand, Jeroen van Koningsbrugge en Ruben van der Meer, die nu optreden onder de naam Tafkal (The Artists Formerly Known As Lama’s), zijn klaar voor nieuwe improvisatie-grappen.
Uiteraard is ook Patrick Lodiers weer van de partij om alles in goede banen te leiden. Gasten die dit seizoen langskomen zijn Bizzey, Leonie ter Braak, Maik de Boer, René Froger en Donnie. Natuurlijk wordt er gekeken of zij ook wat improvisatietalent in huis hebben.
Van 2004 tot en met 2008 was De Lama's een enorm succesvol tv-programma en won in 2006 zelfs de Gouden Televizier-Ring. In de tijd van De Lama’s waren onderdelen als De Draaideur, de Doventolk, WK in slow motion, het Moordspel en Verboden te Lachen al te zien en ook dit keer keren deze terug in het nieuwste seizoen van Tafkal.
Het tweede seizoen van Tafkal is vanaf 13 oktober elke vrijdag exclusief bij Videoland te zien.
Welk programma vervangt realityserie De Bogaartjes op SBS6?
11:05Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland
10:00Chris Zegers vertelt meer over Een Schat aan Shaffy: 'Machtig om dit te mogen maken'
09:07Winston reageert: Dit is waarom het huisnummer in Miljoenenjacht was afgeplakt (video)
08:55Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk