TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goed nieuws voor fans van Tafkal! De tweede reeks was al aangekondigd, maar nu weten we ook wanneer deze precies te zien is.
Oud-leden van De Lama’s Ruben Nicolai, Tijl Beckand, Jeroen van Koningsbrugge en Ruben van der Meer, die nu optreden onder de naam Tafkal (The Artists Formerly Known As Lama’s), zijn klaar voor nieuwe improvisatie-grappen.
Uiteraard is ook Patrick Lodiers weer van de partij om alles in goede banen te leiden. Gasten die dit seizoen langskomen zijn Bizzey, Leonie ter Braak, Maik de Boer, René Froger en Donnie. Natuurlijk wordt er gekeken of zij ook wat improvisatietalent in huis hebben.
Van 2004 tot en met 2008 was De Lama's een enorm succesvol tv-programma en won in 2006 zelfs de Gouden Televizier-Ring. In de tijd van De Lama’s waren onderdelen als De Draaideur, de Doventolk, WK in slow motion, het Moordspel en Verboden te Lachen al te zien en ook dit keer keren deze terug in het nieuwste seizoen van Tafkal.
Het tweede seizoen van Tafkal is vanaf 13 oktober elke vrijdag exclusief bij Videoland te zien.
Partnerbijdrage
App Me Als Je Thuis Bent: vrouwen doorbreken zwijgen over impact van seksueel geweld op straat
14:27Leugens, macht en wantrouwen: dit is het nieuwe Videoland-programma Vals Spel
14:09Liefde en chaos keert terug: 'Nobody Wants This' krijgt een derde seizoen
13:51Opnames van serie Konvooi werden team 'bijna fataal'
12:13De Sint is er bijna weer! Op deze datum zie je Speculasies op televisie