TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit dekt de lading volledig: de talkshow wordt namelijk specifiek voor vrouwen gemaakt, leggen de creatieve directeuren uit.
"De onderwerpen aan tafel kunnen ook mannen interesseren, maar we maken het voor vrouwen", vult Linda aan. "Het mag actueel zijn. Politiek komt ook zeker aan bod. We kunnen het hebben over jonge meiden die hun eicellen laten invriezen om carrière te kunnen maken, dat is een typisch onderwerp." Jildou vindt vooral dat het iets schurender mag zijn. En: er mag ook gelachen worden.
Ladies Night is vanaf half oktober te zien op Net5. Het tijdstip van de talkshow is nog niet bekend.
De nieuwe vrouwentalkshow op Net5 zal 'Ladies Night' gaan heten. Dat onthullen Linda de Mol en @jildouvdbijl bij #Jinek. Linda hoopt dat vrouwen zich thuis zullen voelen bij de zender. Bekijk het hele fragment hier👇https://t.co/7YLnaQRoa2 — Jinek (@JinekLive) September 14, 2019
Jack van Gelder voorlopig niet te zien bij De Oranjewinter: 'Ze kiezen een andere basis'
15:00Het tweede seizoen van Paradise Hotel eindigt nóg heftiger dan seizoen 1
13:45Blijf lekker thuis: zo mis je geen moment van De Vrienden van Amstel LIVE 2026
13:20Welk programma vervangt Medisch Centrum West in 2026?
13:01Deze twee deelnemers maken ook hun opwachting in House of Villains