TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit dekt de lading volledig: de talkshow wordt namelijk specifiek voor vrouwen gemaakt, leggen de creatieve directeuren uit.
"De onderwerpen aan tafel kunnen ook mannen interesseren, maar we maken het voor vrouwen", vult Linda aan. "Het mag actueel zijn. Politiek komt ook zeker aan bod. We kunnen het hebben over jonge meiden die hun eicellen laten invriezen om carrière te kunnen maken, dat is een typisch onderwerp." Jildou vindt vooral dat het iets schurender mag zijn. En: er mag ook gelachen worden.
Ladies Night is vanaf half oktober te zien op Net5. Het tijdstip van de talkshow is nog niet bekend.
De nieuwe vrouwentalkshow op Net5 zal 'Ladies Night' gaan heten. Dat onthullen Linda de Mol en @jildouvdbijl bij #Jinek. Linda hoopt dat vrouwen zich thuis zullen voelen bij de zender. Bekijk het hele fragment hier👇https://t.co/7YLnaQRoa2 — Jinek (@JinekLive) September 14, 2019
Deze programma's en films kijk je op kerstavond 2025
14:48Met het Mes op Tafel sluit 2025 spetterend af met feestelijke oudejaarsspecial
14:45Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
14:28Kerstpret met Gert, Ellen, Viktor en Marie: special De Verhulstjes binnenkort op Videoland
13:49Persoonlijke ervaring geeft diepgang aan GTST-rol van Cheyenne Löhnen: 'Ik draag dit thema altijd bij me'