TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit dekt de lading volledig: de talkshow wordt namelijk specifiek voor vrouwen gemaakt, leggen de creatieve directeuren uit.
"De onderwerpen aan tafel kunnen ook mannen interesseren, maar we maken het voor vrouwen", vult Linda aan. "Het mag actueel zijn. Politiek komt ook zeker aan bod. We kunnen het hebben over jonge meiden die hun eicellen laten invriezen om carrière te kunnen maken, dat is een typisch onderwerp." Jildou vindt vooral dat het iets schurender mag zijn. En: er mag ook gelachen worden.
Ladies Night is vanaf half oktober te zien op Net5. Het tijdstip van de talkshow is nog niet bekend.
De nieuwe vrouwentalkshow op Net5 zal 'Ladies Night' gaan heten. Dat onthullen Linda de Mol en @jildouvdbijl bij #Jinek. Linda hoopt dat vrouwen zich thuis zullen voelen bij de zender. Bekijk het hele fragment hier👇https://t.co/7YLnaQRoa2 — Jinek (@JinekLive) September 14, 2019
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, Men in Black II
20:16Nieuw seizoen van De Roelvinkjes in de maak
18:35Anita Witzier en Klaas van Kruistum gaan 40 dagen vasten voor nieuw tv-programma
14:38Video: Xandra Velzeboer is ontroostbaar na valpartij halve finale shorttrack
14:13Peter Pannekoek weer terug in Dit Was Het Nieuws