TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit dekt de lading volledig: de talkshow wordt namelijk specifiek voor vrouwen gemaakt, leggen de creatieve directeuren uit.
"De onderwerpen aan tafel kunnen ook mannen interesseren, maar we maken het voor vrouwen", vult Linda aan. "Het mag actueel zijn. Politiek komt ook zeker aan bod. We kunnen het hebben over jonge meiden die hun eicellen laten invriezen om carrière te kunnen maken, dat is een typisch onderwerp." Jildou vindt vooral dat het iets schurender mag zijn. En: er mag ook gelachen worden.
Ladies Night is vanaf half oktober te zien op Net5. Het tijdstip van de talkshow is nog niet bekend.
De nieuwe vrouwentalkshow op Net5 zal 'Ladies Night' gaan heten. Dat onthullen Linda de Mol en @jildouvdbijl bij #Jinek. Linda hoopt dat vrouwen zich thuis zullen voelen bij de zender. Bekijk het hele fragment hier👇https://t.co/7YLnaQRoa2 — Jinek (@JinekLive) September 14, 2019
Partnerbijdrage
Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All
08:39De TV van gisteren: The Winner Takes it All verslaat Pandora, maar kritiek op 'ongeloofwaardige' jury groeit
06:47Vanavond op TV: Ruben langs de Zuid-Chinese Zee, The floor, The Back-Up Plan
23:59Kijk vanavond naar de herhaling van de Golden Globes 2026 op FilmBox
11:09Van wintersport naar zon, maar zonder vetpot: dit verdiende Denise aan De Hanslers-serie