TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit dekt de lading volledig: de talkshow wordt namelijk specifiek voor vrouwen gemaakt, leggen de creatieve directeuren uit.
"De onderwerpen aan tafel kunnen ook mannen interesseren, maar we maken het voor vrouwen", vult Linda aan. "Het mag actueel zijn. Politiek komt ook zeker aan bod. We kunnen het hebben over jonge meiden die hun eicellen laten invriezen om carrière te kunnen maken, dat is een typisch onderwerp." Jildou vindt vooral dat het iets schurender mag zijn. En: er mag ook gelachen worden.
Ladies Night is vanaf half oktober te zien op Net5. Het tijdstip van de talkshow is nog niet bekend.
De nieuwe vrouwentalkshow op Net5 zal 'Ladies Night' gaan heten. Dat onthullen Linda de Mol en @jildouvdbijl bij #Jinek. Linda hoopt dat vrouwen zich thuis zullen voelen bij de zender. Bekijk het hele fragment hier👇https://t.co/7YLnaQRoa2 — Jinek (@JinekLive) September 14, 2019
Partnerbijdrage
URK!-ster Mathilde Keuter is weer verliefd: op deze man
14:45Merel Ek bij Vandaag Inside: 'Borstvoeding geven is niet zo makkelijk als het lijkt'
13:49Nieuwe serie Rust en Vreugd met Annet Malherbe is vanaf dan te zien
13:28Dit programma vervangt We Zijn Er Bijna! op NPO1
12:47Zo eert Tijd voor MAX Joke Bruijs