TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Talpa legt diverse oproepen om te breken met de familie Meiland naast zich neer. De leiding kreeg een open brief naar aanleiding van anti-moslimuitspraken van Erica.
Erica Meiland (58) deed in haar biografie uitspraken die tegen het zere been van moslimorganisaties waren. Daarop besloot een aantal commerciële bedrijven om de samenwerking met de Meilandjes op te zeggen. Talpa volgt ze daarin niet.
Talpa blijft bij een eerdere verklaring dat alle uitspraken van de familie Meiland die niet in het programma Chateau Meiland worden gedaan voor rekening van de familie zelf zijn. Dochter Maxime Meiland heeft wel gereageerd op alle ophef rondom haar moeder. Zij zegt haar moeder te steunen, maar het was ‘nooit mijn bedoeling geweest groeperingen buiten te sluiten of tekort te doen’.
Naast de open brief van de moslimorganisaties aan het adres van Talpa zijn ze ook een petitie gestart. Daarin vragen ze de leiding ‘kleur te bekennen’ in het racismedebat.
De TV van gisteren: Nationale Dodenherdenking op de Dam trekt bijna 2 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 11 t/m donderdag 14 mei 2026
21:30Dit vinden kijkers van het nieuwe SBS6-programma The Moneymakers
15:09Familie Kraan uit Een Huis Vol verwelkomt tiende kind
14:14Flikken Rotterdam-actrice Ortál Vriend is zwanger