TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de laatste minuten van seizoen 32 dreigde het helemaal mis te gaan tijdens de bevalling van Shanti (Bertrie Wierenga). De aanstaande moeder werd met hevig bloedverlies de operatiekamer in gereden. Het lot van zowel moeder als dochter bleef ongewis... tot nu.
Als lekkermakertje voor het komend seizoen is een korte preview van seizoen 33 online te zien. Het filmpje duurt slechts 25 seconden, maar helaas valt er al veel uit op te maken. Zo hoort Rik tot zijn grote verdriet dat 'ze' het niet gered heeft. Eerder praatte actrice Bertrie Wierenga haar mond al voorbij: zij heeft na de zomercliff nog volop opnames gehad dus Magere Hein ging haar deur voorbij. Dit betekent in alle waarschijnlijkheid dat het sterfgeval hun ongeboren dochtertje Jasmijn betreft. Rik lijkt gebroken door het verlies.
De teaser laat nog veel meer verrassende wendingen zien: Cas Jansen is weer terug als Julian Verduyn, maar hij moet zich direct in de rechtszaal verantwoorden voor zijn betrokkenheid bij de illegale handel in diamanten. Een celstraf lijkt onvermijdelijk. Verder zien we de verboden liefde tussen Merel en Lynn opbloeien, raken Daan en Stefano slaags en speelt er iets opmerkelijks tussen nieuwe huisarts Luuk Bos en Saskia Verduyn die haar oude job als doktersassistente weer op lijkt te pakken.
Seizoen 33 van GTST gaat op maandag 29 augustus van start bij RTL 4, de eerste week is vanaf donderdag 25 augustus al te zien op Videoland.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los