TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
UPDATE: De vork lijkt toch iets anders in de steel te zitten. In een filmpje aan RTL Boulevard geeft Ted toe dat zij en Peter helemaal niet verliefd op elkaar zijn en dat ze kijkers een verkeerd beeld hebben gegeven. Ze biedt daarvoor dan ook haar excuses aan. In de beelden hieronder doet ze haar verhaal.
Ted Het was al even bekend dat Ted - bekend van B&B Vol Liefde - een nieuwe vlam aan de haak had geslagen. Maar nu is er ook een foto van de twee!
De voormalig-deelnemer deelde de foto met RTL Boulevard. Ze straalt met haar nieuwe vriend Peter, die een stukje jonger is dan zij.
Tijdens de opnames van B&B Vol Liefde was het allemaal niet zo'n succes. Ted hield er geen relatie aan over. Maar zoals zo vaak gebeurt: na de uitzendingen sloeg ze toch nog een vent aan de haak. "Leuk is-ie hè? Hij is deze week voor de eerste keer op vakantie op Madeira", zegt ze erbij. Ted runt daar een onderkomen.
Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'
13:29Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie