TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bekijk hieronder de beelden van het live-optreden van Claude.
Het is een traditie: ruim een maand voor het Eurovisie Songfestival, treden (bijna) alle deelnemende artiesten op in Amsterdam tijdens Eurovision in Concert. Zaterdagavond vond de 16e editie van dit Songfestivalfeest plaats in Afas Live. Natuurlijk was de Nederlandse inzending Claude er ook van de partij en zong hij zijn nummer 'C'est La Vie'. Maar liefst 37 deelnemende landen zongen hun Songfestivalinzending gisteravond. Shownieuws sprak enkele van hen:
Eurovision in Concert is een belangrijk moment voor de deelnemers van het Eurovisie Songfestival. Ze leren elkaar en het publiek kennen, en komen te weten hoe het publiek reageert op hun inzending. Ook heeft het event nog wel eens invloed op de bookmakers. Voor Claude was het natuurlijk een thuiswedstrijd, maar dat maakt het misschien nog wel spannender. De zanger zong 'C'est La Vie' voor het eerst voor een groot publiek en werd met gejuich ontvangen. Zijn dansact - waarmee hij hoge ogen hoopt te gooien in Basel volgende maand - lied hij zaterdagavond nog achterwege, maar toch kreeg hij de zaal mee. Bekijk de beelden hieronder:
?? Claude canta “C’est la vie” en #Eurovisioninconcert
pic.twitter.com/K7KCfE2eTV — El EuroRincón (@eurorinconn) April 5, 2025
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde