TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Diederik Gommers was gisteren bij Jinek om te praten over de ontwikkelingen omtrent het coronavirus. Over het nieuws dat er twee coronapatiënten zijn overgeplaatst naar Duitsland, zegt hij: "Dat is het laatste wat je wilt".
Volgens de ic-arts liet de eerste golf zien dat zorg in het buitenland families kan opbreken. "We hebben vreselijke brieven gehad, verhalen van mensen hoe erg het was, hoe hun partner of familielid daar in Duitsland goeie zorg kreeg, maar ver weg was, geen contact, dokters die geen tijd voor ze hadden, mensen die de taal niet spraken. Allemaal belangrijke dingen voor dit soort ziektebeelden."
Gommers is dan ook blij dat Nederlandse ziekenhuizen verplicht worden om ruimte te maken voor coronapatiënten. "Hier hadden we behoefte aan."
Verleidelijk partner zaait meer verwarring bij The masked singer
Kijk hier het fragment terug:
Denice Dest blijkt dol op 'slow-tv': dit zijn haar tv-aanraders
09:38Ellemieke Vermolen eerlijk over deelname De Verraders: ‘Ik ben zo’n schaap’
09:10Dit programma vervangt De Slimste Mens op NPO 1
08:38De TV van gisteren: Schiphol Airport weet vriend en vijand te verbazen met kijkcijfers
20:09Grote naam toegevoegd aan cast van Medisch Centrum West