TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In That’s My Jam spelen Patty Brard en Jim Bakkum tegen Joy Delima en Jeangu Macrooy. Het muzikale gehalte is dus hoog: Brard zong in Luv’, Bakkum zingt in musicals en Macrooy vertegenwoordigde ons land zelfs op het Eurovisie Songfestival in 2021. Presentatrice Quinty Misiedjan leidt de vier BN’ers langs diverse spellen en zangopdrachten.
Onder begeleiding van een liveband moeten de teams hits herkennen, artiesten omschrijven, instrumenten bespelen en zelf liedjes ten gehore brengen. Bij het laatste onderdeel bepaalt een draai aan het rad wat er gezongen wordt én op welke manier.
Jeangu Macrooy blaast iedereen omver als hij een James Bond-nummer ten gehore brengt. En Patty Brard blijkt in het item ‘The vinyl countdown’ een wandelende muziekencyclopedie.
That's My Jam is iedere zaterdag om 21:30 uur te zien op NPO 1.
Geraldine Kemper en Eveline Stallaart blikken vooruit op Wie Is de Mol? 2026: 'Nog overweldigender dan op tv'
10:00Gerard Joling over nieuw seizoen Only Joling: 'Schrik soms van hoe kattig ik uit de hoek kan komen'
09:58De TV van gisteren: Eerste Flikken Maastricht zonder Victor Reinier kraait geen victorie
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Only Joling, Zoolander 2
21:12Malgosia uit B&B Vol Liefde duikt op in The Voice of Holland