TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
‘De bom’, ‘1 nacht alleen’, ‘Is dit alles’ Het is een kleine greep uit de hits die de Nederlandse band Doe Maar in de jaren 80 scoorde. In deze aflevering van The Best of Pop eert presentator Diederik Ebbinge de nederpopformatie rond Ernst Jansz en wijlen Henny Vrienten, die decennialang de grootste zalen op zijn kop zette. Hij doet dat samen met radio-dj Angelique Houtveen, die spreekt met fans die bijzondere herinneringen aan de band koesteren.
Natuurlijk is er ook muziek: onder meer 3JS steekt een bekend nummer van Doe Maar in een nieuw jasje. Verder brengt ook Jack Poels, zanger Rowwen Hèze, een lied ten gehore. In 1999 schreef Poels samen met Vrienten het Doe Maar-nummer ‘Leven met een zeven’ voor het in 2000 verschenen comebackalbum Klaar.
The Best of Pop zie je iedere donderdagavond om 20:35 uur bij NTR op NPO 1. Deze aflevering verschijnt op donderdag 20 februari 2025.
Partnerbijdrage
Beau neemt afscheid van RTL Tonight: 'Toch wel een beetje een bevrijding'
16:05Op deze datum zie je de registratie van Concert at Sea 2026
14:41Kaj Gorgels en Jessie Jazz Vuijk voor de tweede keer ouders geworden
14:27'Een Huis Vol pas eind van de zomer terug'
13:58Voor de startlichten uitgaan: Olav Mol en Jack Plooij blikken vooruit op elke GP