TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Door een medische complicatie raakte Stevie Wonder kort na zijn geboorte blind, maar dat weerhield hem er niet van om op zeer jonge leeftijd al diverse muziekinstrumenten te bespelen.
Dat wierp zijn vruchten af: al op elfjarige leeftijd werd hij ontdekt door het prestigieuze platenlabel Motown en tekende hij zijn eerste contract. De eerste paar singles zorgden niet direct voor succes, maar met 'Fingertips, part 2' scoorde hij zijn eerste nummer 1-hit. En dat was niet bepaald de laatste.
Diederik Ebbinge eert de zanger en multi-instrumentalist en doet dat met onder anderen zanger Ruben Hein, die heel graag een nummer van Wonder ten gehore brengt. Dat is niet voor het eerst: samen met Jeangu Macrooy zong hij ooit het nummer 'As' in De Wereld Draait Door.
Deze aflevering van The Best of Pop is op donderdag 20 maart 2025 om 20:35 uur te zien op NPO 1.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Reünie nog niet uitgezonden, maar A.S.S. - Anti Survival Show heeft nu al geweldig nieuws
12:55'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha