TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vol goede moed begonnen de twee coachteams van The Headliner vijf weken geleden aan hun zoektocht naar de nieuwe live-sensatie van Nederland. Deze week breekt de volgende fase aan: de songclashes!
De preselecties en audities zijn achter de rug, wat betekent dat Jacqueline Govaert, Nick Schilder, Kraantje Pappie en Typhoon hun rol als coaches voorlopig moeten loslaten. Tijdens de songclashes ligt de beslissing namelijk volledig in handen van het publiek. Met een stemkastje in de hand bepalen zij live welke act - op het linker- of rechterpodium - doorgaat naar de volgende ronde. De verliezer moet helaas afscheid nemen van de competitie.
In de basis lijkt deze ronde dus enorm op de battles van The Voice of Holland, maar er zijn belangrijke verschillen. Waar bij The Voice de coaches bepaalden wie doorging, heeft hier het publiek het laatste woord. Bovendien nemen de teamleden van Nick & Typhoon en Kraantje Pappie & Jacqueline het niet tegen elkaar op, maar strijden ze tegen een lid van het andere team. Dit zorgt voor een extra laag spanning, want het zou zomaar kunnen dat een van de teams na de songclashes al volledig is uitgeschakeld.
The Headliner is elke vrijdagavond om 20:00 uur te zien op RTL4. Deze aflevering zie je op vrijdag 21 februari 2025.
Monique Hansler emotioneel: “Niet over praten, want dan ga ik huilen”
13:58Australië strikt wereldster voor Eurovisie Songfestival 2026: dit is haar inzending
13:00Dit is de verrassende nieuwe presentator van We Zijn Er Bijna!
10:00Eveline Stallaart belooft Married at First Sight-seizoen vol verrassingen: 'Viel van de ene verbazing in de andere'
09:23Hendrik Jan Bökkers heeft heel goed nieuws voor de fans van Woeste Grond