TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het vierde seizoen van familieshow en tevens kijkcijferhit The Masked Singer gaat op 4 november weer van start. Dus: het raden van de BN'ers achter de maskers en pakken kan weer beginnen.
Dit onthult RTL vandaag in hun plannen voor november.
De bekende pannelleden Gerard Joling & Buddy Vedder en Carlo Boszhard & Loretta Schrijver keren ook dit seizoen weer terug achter hun desks om de identiteit van de personen te ontdekken met behulp van hints. Dit alles gebeurt onder leiding van presentator Ruben Nicolai.
Het programma voelt misschien nog nieuw aan, maar niets is minder waar. Dit wordt namelijk alweer het vierde seizoen. Seizoen 1 werd gewonnen door Tania Kross vermomd als Robot. In seizoen 2 ging Jan Dulles er met de winst vandoor als Neptunus en het vorige seizoen won Jamai Loman als Cupido. In de laatste reeks zagen we ook Emma Heesters, Xander de Buisonjé, Tygo Gernandt en Edwin Evers.
The Masked Singer is vanaf 4 november elke vrijdag te zien om 20.00 uur op RTL4.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'