TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2009 was Glee een wereldwijd fenomeen. De vrolijke dramaserie over het lief en leed van een getalenteerd zangclubje kon rekenen op miljoenen trouwe fans en de jonge cast leek een gouden toekomst tegemoet te gaan.
De driedelige documentaire The Price of Glee laat een ander beeld zien. Achter de schermen was de sfeer erg onprettig. De hoge werkdruk zorgde voor veel stress: de acteurs moesten naast de opnames voor iedere aflevering nieuwe liedjes inzingen en zich complexe dansroutines eigen maken. Ze hadden ook nog amper vrije tijd. In de zomermaanden, als de opnames stillagen, gingen ze op tournee met liedjes uit de serie.
Onderling was ook een felle concurrentiestrijd gaande over de vraag wie het populairst was, zodat niemand zich echt veilig voelde.
The Price of Glee is vanavond om 21:00 uur te zien op TLC.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Wat zuur! Joep Wennemars krijgt geen ruimte en botst op tegenstander (video)
19:11Zien: eerste beelden van de cast van The Passion 2026
16:38Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'